Останнє оновлення: 14:14 понеділок, 17 грудня
Оподаткування
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Майже 730 млн грн податків зібрано в бюджети Чернігівської області за лютий

Майже 730 млн грн податків зібрано в бюджети Чернігівської області за лютий

У лютому 2018-го до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області надійшло майже 730 млн грн податків та зборів.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року їх сплачено на 30% більше.

Ці дані наводить відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області.

Державний бюджет, зокрема, поповнився на 343 млн.грн., що майже у півтора рази більше лютого 2017 року. Таке значне зростання збору (110 млн.грн.) відбулось за рахунок збільшення находжень рентної плати за користування природними ресурсами (вдвічі або на 45 млн.грн.), податку на додану вартість (у 1,7 рази або на 45 млн.грн.), податку на доходи фізичних осіб та військового збору (на чверть або на 21 млн.грн.). Про це повідомила начальник управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем Головного управління ДФС у Чернігівській області Олена Пустовойт.

Місцеві бюджети Чернігівщини у лютому 2018 року отримали 386 млн.грн., що більше попереднього місяця на майже на 26 млн.грн., а від надходжень лютого 2017 року на 61,7 млн. гривень.

Найбільше до бюджетів територіальних громад було сплачено податку на доходи фізичних осіб - 226,7 млн.грн. або 59 відс. загальної суми надходжень. Також значний вплив на наповнення бюджетів спостерігається від сплати земельного податку - 50,4 млн.грн. або 13 відс., єдиного податку - 65,2 млн.грн. або 17 відс. та рентної плати за користування природними ресурсами - 23 млн.грн. або 6 відсотків.

У лютому поточного року почали діяти внесені до законодавства зміни щодо надходження до бюджетів територіальних громад частини коштів від сплати ренти за видобування нафти та природного газу. Внаслідок цього, нафто- та газовидобувні підприємства поповнили доходи громад на більш як на 3 млн. гривень.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками лютого 2018 року надійшло понад 315 млн. гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплачено на 28 відс. або на 70 млн.грн. більше.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «Демпферну систему» поставили на північному під’їзді до Чернігові

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор