Останнє оновлення: 13:54 п'ятниця, 14 грудня
Будівництво / Контроль
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Суд підтвердив законність дій ДАБІ на Чернігівщині

Суд підтвердив законність дій ДАБІ на Чернігівщині

Чернігівський окружний адміністративний суд підтвердив правомірність дій Управління ДАБІ у Чернігівській області щодо повернення декларації про готовність до експлуатації об’єкта будівництва «Розширення нежитлового приміщення з прибудовою торгівельних павільйонів по вул. Подвойського, 26 у м. Ніжині».

Раніше замовник робіт, Виробничо-комерційне підприємство – ТОВ «Торгсервіс», кілька разів подавав до Держархбудінспекції документи про прийняття об’єкта в експлуатацію та вони щоразу повертались на доопрацювання із зазначенням зауважень.

Тож підприємство звернулося з позовом до суду з вимогою визнати відповідну декларацію зареєстрованою, а дії посадових осіб Управління – незаконними.

Проаналізувавши матеріали справи, суд дійшов висновку, що кожне наступне поверненням декларації на доопрацювання було обґрунтованим.

І виходячи з заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства та матеріалів справи, постановив, що Управління Держаної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області як суб’єкт владних повноважень надало достатньо беззаперечних доказів щодо правомірності своїх дій.

У результаті Чернігівський окружний адміністративний суд повністю відмовив у задоволенні адміністративного позову ВКП-ТОВ «Торгсервіс».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Погорів виробник туалетного паперу

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор