Останнє оновлення: 23:02 четвер, 25 лютого
Медицина
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Хто ще скинеться на лінійний прискорювач?
Хто ще скинеться на лінійний прискорювач?

Хто ще скинеться на лінійний прискорювач?

Придбання сучасного лінійного прискорювача Elekta має стати проривом у лікуванні онкохворих Чернігівщини.

Це ефективна, та водночас і надзвичайно дорога апаратура. Орієнтовна сума цього обладнання складала близько 100 млн гривень.

5 липня в обласному онкологічному диспансері відбулося підписання меморандуму щодо співпраці між народними обранцями та онкологами закладу.

За інформацією головного лікаря онкологічного диспансеру Валерія Зуба, днями до збору коштів приєднався Олег Дмитренко – народний депутат України. Він перерахував три мільйони гривень.

Щодня в Україні 450 людей дізнаються про діагноз рак, при цьому понад 30% усіх випадків онкологічних захворювань діагностується на пізніх стадіях і це змушує онкологів постійно шукати нові прогресивні методики боротьби зі злоякісними утвореннями.

Тому, як підкреслив Олег Дмитренко, він як народний депутат вбачає одним із завдань пошук важелів, які би всіляко сприяли подоланню в нашому регіоні страшного захворювання.

«Перевага лінійного прискорювача доведена – на відміну від гамма-терапевтичних апаратів, які вже значно застаріли, він не містить радіоактивних елементів, самостійно генерує випромінювання, тому більш безпечний. Оснащення відділення променевої терапії лінійним прискорювачем надасть можливість забезпечити безперервну роботу апаратів без потреби заміни джерел випромінювання та якісно покращити боротьбу з цією хворобою», – прокоментував свій крок Олег Дмитренко.

За повідомленням прес-служби
Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM