Останнє оновлення: 10:26 субота, 20 квітня
Робота за символічні гроші
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Найбільше вакансій у служб зайнятості Чернігова, Прилуцького, Ніжинського і Бахмацького районів
Найбільше вакансій у служб зайнятості Чернігова, Прилуцького, Ніжинського і Бахмацького районів

Найбільше вакансій у служб зайнятості Чернігова, Прилуцького, Ніжинського і Бахмацького районів

Кількість вакансій стабільно зростає. Так, протягом І півріччя 2017 року в базі даних обласної служби зайнятості їх налічувалося 15,5 тис., а це на 9% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Найбільше вільних робочих місць було:

  • в Чернігові – 4,2 тис.,
  • Прилуцькому – 2 тис.,
  • Ніжинському – 1,6 тис. та
  • Бахмацькому районах – 0,8.

Про це повідомив заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Роговець.

Переважна більшість із зареєстрованих у службі зайнятості вакансій, а це 9,2 тис., пропонували мінімальну заробітну плату. Ще 5,7 тис. – від мінімальної до середньої у регіоні.

Вакансій, заробітна плата на яких перевищувала середню, налічувалося понад 600, а тих, на яких обіцяли платити менше мінімалки через скорочений робочий режим, – майже 900.

Традиційно високим на Чернігівщині є попит на представників робітничих професій. Протягом І півріччя 2017 року роботодавці активно шукали водіїв, продавців, трактористів, слюсарів, кухарів, електромонтерів, електрогазозварників, а також підсобних робітників, охоронників, вантажників, прибиральників. Крім того, затребуваними на ринку праці області є бухгалтери та медичні працівники.

Загалом з початку року до центрів зайнятості області за допомогою в підборі кадрів звернулися майже 4 тис. роботодавців, що на 7% більше минулорічного показника. З них 90% завдяки професійному відбору отримали бажаних працівників. Відтак службою зайнятості укомплектовано 85% вільних робочих місць із зареєстрованих.

«На 1 липня цього року актуальними були 1,1 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 11 безробітних», - сказав Сергій Роговець.

Валентина ФЕДУСЬ,
Чернігівський ОЦЗ

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Гольдберг-варіації Олександра Савенка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор