Останнє оновлення: 20:28 вівторок, 19 вересня
Дороги і гроші
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / На дороги від митниці надійшло 156 млн за півроку
На дороги від митниці надійшло 156 млн за півроку

На дороги від митниці надійшло 156 млн за півроку

У Чернігівській митниці ДФС повідомили, що протягом січня-червня поточного року надходження до Державного бюджету від діяльності митниці склали 2 млрд 537 млн гривень.

Затверджені для митниці індикативні показники доходів загального та спеціального фондів Державного бюджету в цілому виконано митницею на 115% – додатково перераховано понад 336 млн гривень.

З урахуванням перевиконання індикативних показників надходжень за загальним фондом сума коштів, що спрямовані на забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування у Чернігівській області, склала 155,9 млн гривень.

* * *

Відповідно до пункту 33 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №1789-VІІІ від 20.12.2016, у 2017 році запроваджено зарахування 50% перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів, визначених у розписі державного бюджету за загальним фондом, до спеціальних фондів обласних бюджетів в обсязі, пропорційному до суми перевиконання на відповідній території загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів.

Відділ організації роботи
ГУ ДФС у Чернігівській обл.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FMАрхів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  «СБУ відновила контакти та співпрацю зі спецслужбами країни-агресора – ФСБ РФ», – Наливайченко


RedTram
Загрузка...
Північний вектор