Останнє оновлення: 10:44 четвер, 19 липня
Земля і забудова
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Атрошенко просить Куліча віддати клапоть землі
Атрошенко просить Куліча віддати клапоть землі

Атрошенко просить Куліча віддати клапоть землі

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звертається до голови Чернігівської облдержадміністрації Валерія Куліча щодо передачі земельних ділянок до комунальної власності територіальної громади Чернігова.

Повідомляє про це прес-служба Чернігівської міської ради.

Мова про ділянки в районі Березового Гаю, де планувалося будівництво багатоповерхових багатоквартирних житлових будинків № 1, 2, 3 (будівельна адреса) буцімто на виконання Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у Чернігівській області.

Враховуючи соціальну напругу та громадські конфлікти, викликані підготовчими роботами житлової багатоквартирної забудови на території зеленої зони, обмеженої вулицею Кільцевою, багатоквартирною житловою забудовою по вулиці Генерала Пухова та садибною забудовою на вулицях Генерала Пухова, Бобровицькій та Всеволода Ганцова, розташованої в Деснянському районі міста, рішенням Чернігівської міської ради від 27 жовтня 2016 року біли скасовані пункти 1.1, 1.2, 1.3 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження та надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок» для цієї забудови.

Це рішення було прийняте з метою збереження ланшафтно-рекреаційної зони загальноміського значення. Адже відповідно до Генерального плану м. Чернігова вказана зелена зона відноситься до озеленених територій загального користування.

«З метою реалізації положень Генерального плану м. Чернігова і створення районного парку на території зеленої зони, обмеженої вулицею Кільцевою, багатоквартирною житловою забудовою по вулиці Генерала Пухова та садибною забудовою по вулицям Генерала Пухова, Бобровицькій та Всеволода Ганцова, розташованій в Деснянському районі м. Чернігова, просимо Вас припинити управлінню капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації право постійного користування земельними ділянками площею 0,2209 га (кадастровий номер 7410100000:02:016:0082) та площею 0,3482 (кадастровий номер 7410100000:02:015:0495) та передати вказані земельні ділянки до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова", - йдеться у зверненні міського голови.

Про це було повідомлено сьогодні на погоджувальній раді в Чернігівській міській раді. Крім того, під час засідання депутати затвердили перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд двадцять першої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання. На розгляд депутатів пропонується 25 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради.

При обговоренні порядку денного особливе занепокоєння депутатів викликало питання щодо затвердження Порядку демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території м. Чернігова. Депутати висловили свої зауваження та пропозиції стосовно того, аби демонтаж тимчасових (металевих) гаражів здійснювався у межах чинного законодавства України.

Владислав Атрошенко також звернувся до депутатів з наполегливим проханням всі неузгодженості вирішувати на постійних комісіях міської ради з тим, аби до сесійної зали прийти з опрацьованими рішеннями.

Згідно з розпорядженням Чернігівського міського голови засідання 21-ї сесії відбудеться 29 червня 2017 року о 10-й годині в залі засідань Чернігівської міської ради. Більш детально з розпорядженням міського голови, порядком денним та графіком засідань постійних депутатських комісій можна ознайомитися на офіційному веб-порталі міської ради в рубриці «Актуально».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Влада Чернігова постала на захист радянського маршала від українського дисидента

Віра КУРИКО, "Громадське радіо"

RedTram
Загрузка...
Північний вектор