Останнє оновлення: 17:53 середа, 20 червня
Власне житло / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Сімейне щастя у «Щасливому»
Сімейне щастя у «Щасливому»

Сімейне щастя у «Щасливому»

«Продається двокімнатна квартира по вулиці Яблунева 5-а», - прочитала я сьогодні в одному оголошенні.

«Цю місцевість ще називають Софіївкою або Софіївською Борщагівкою і знаходиться вона десь під Києвом», - згадалося мені.

Думки про власне житло давно не дають спокою мені та моїй родині, на очі часто трапляються спокусливі повідомлення про власне житло новострой в Вишневом. Адже скоро дитина має йти до садочку, а ми з чоловіком працюємо з ранку до ночі.

Він вдень будує власний бізнес десь в офісі, а я вночі працюю над розвитком своєї справи вдома, бо вдень забавляю дитину та займаюся домашніми справами.

І останні п’ять років ми постійно мріємо про власне житло. Хай невеличке, хай далеко від центра столиці, але своє, світле і затишне.

«А чого, нехай Софіївка і знаходиться під Києвом, але там гарна транспортна розв’язка і чоловік зможе їздити на роботу так само як і з мікрорайону, де ми зараз винаймаємо квартиру», - думалося мені.

Я закрила очі і уявила:

«Ось тут ми поставимо диван та ліжечко сина. А на балконі поставимо столик і будемо там пити каву. Шпалери в усі кімнати ми купимо світлі, щоб було більше сонця у вітальні та спальні. А фіранки будуть у квіточку».

Про те, що маю дуже серйозні наміри щодо цієї квартири у Софіївці, я зрозуміла лише тоді, коли побачила, що вже півтори години шукаю саме ту «тканину у квіточках для фіранок».

Коли додому прийшов мій чоловік, звичайно, як розумна жінка, я до вечері нічого про нові фіранки та квартиру йому не розповідала. А вже потім він дізнався, що ми будемо переїжджати. До нової оселі за адресою Яблунева, 5. Бо саме там знаходиться затишна та комфортна двокімнатна оселя, із світлими кімнатами та гарною планіровкою.

А ще там багато свіжого повітря, сонця. Там створені гарні парки, а територія будинку охороняється від злих людей. А головне, що для нашого синочка там є дитячий садочок, а мій коханий зможе зручно та швидко добиратися з роботи додому, адже там є прямий маршрут.

Тож завтра ми родиною йдемо дивитися на наше сімейне щастя у «Щасливому».

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Комусь завадив клен на вулиці Рокосовського

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор