Останнє оновлення: 17:43 середа, 25 квітня
розваги для дітей / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Влітку найкраще придбати дитячі ролики онлайн
Влітку найкраще придбати дитячі ролики онлайн

Влітку найкраще придбати дитячі ролики онлайн

Літо – пора активного відпочинку. Чернігів оживає і зеленіє, а на відновлені тротуари, алеї та нічні парковки під супермаркетами повертається молодь на роліках, скейтах, велосипедах.

Спортивний стиль життя стає в Україні все більш популярним. Любов до активного способу життя розвивається змалечку і тому сучасні батьки намагаються «поставити» свою дитину на роліки якомога раніше.

Нажаль, не всі розуміють, що до вибору спортивного спорядження для дитини необхідно ставитись дуже серйозно і відмовлятись від звички купувати на стихійних ринках та в комісійних магазинах. Матеріал, з якого зроблені роліки в таких торгових точках, може бути не достатньої якості, що призведе до травмування дитини. Придбати ролики дитячі можливо в офіційних спортивних магазинах або на спеціалізованих сайтах.

Є кілька правил для вибору дитячих роліків:

1. Ролики мають бути лише якісного виробника. Від цього залежить безпека дитини.

2. Ролики мають бути зручні. Не полініться добре поміряти роліки перед купівлею;

3. Ролики мають бути розсувні. Ваша дитина росте, і таких роліків вистачить на 2-3 сезони. Зверніть увагу, що при розсуванні роліків вони мають залишатись зручними для дитини. Найкраще, якщо при розсуванні носок зміщується вперед. Це зберігає звичний для дитини розподіл ваги відносно рами роліка;

4. Ролики мають добре підтримувати ногу. Фіксація ноги в роліку має бути жорсткою. Добре защебніть та зашнуруйте ролік та запропонуйте дитині пройти чи проїхатись. Якщо ноги завалюються на внутрішню чи зовнішню сторону, то фіксація ноги не достатня;

5. Ролики мають бути легкими. Для дитини різниця у вазі в 300 грам може бути дуже суттєвою;

6. Підшипники та колеса мають бути змінні. Поперше це частина роліка, яка найбільше зношується, по-друге – в дитячих роліках встановлено підшипники та колеса невеликого діаметру, що в сумі не дозволяє дитині-початківцю розігнатись та травмуватись.

Коли дитина підросте, постане питання: «Чи купувати нові ролики, чи замінити підшипники і колеса в старих?».

Зважайте, що підшипники можна замінити в усіх роликах, а от колеса більшого діаметру не завжди сумісні із рамою роліка.

7. Завжди купуйте захист разом із роліками. Наколінники, налокітники, перчатки та шолом. Захист має добре триматись та не сповзати з колінок та ліктів дитини.

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Експертна «Вечеря на Свободі» на тему міського транспорту і його можливих перспектив

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор