Останнє оновлення: 13:40 вівторок, 24 квітня
комфорт і захист / Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Час міняти стару дверну коробку на надійні металеві двері
Час міняти стару дверну коробку на надійні металеві двері

Час міняти стару дверну коробку на надійні металеві двері

У цьому житті є вічні цінності. Або такі, що ними здаються. Або ж це не цінності, а просто звичні нам предмети інтер'єру, побуту, старі меблі, посуд, двері..

Незважаючи на зміну епох ти до них звик і начебто міняти нічого вже не потрібно. Насправді ж ця "машина часу" у поганому сенсі цього слова, яка складається зі старих предметів і речей, не дає нам змінюватися внутрішньо і ставати сучасними людьми.

 Далі - гірше... Речі стають навіть небезпечними: щось падає на голову, посуд поступово б'ється, меблі ламаються...

А двері...

В старості своїй вони можуть бути найбільш небезпечними і підступними з усього оточуючого нас. Хоча б тому, що старий совєцький замок, який ставив ще слєсарь Вася, не бачив графітового змащення вже від царя Гороха, ключ стерся до скелету. А, власне протрухлі дерев'яні двері, оббиті шкірзамінником такого ж совєцбкого зразка, можна вибити лобом.

Про естетику питання навіть не йдеться, йдеться про вашу персональну безпеку і спокій. Причому, мається на увазі спокій навіть суто аудіальний, коли кожний виклик ліфта на першому поверсі змушує вас здригатися вночі. І не дай Бог цей ліфт заїде на ваш поверх. Тоді взагалі прощавай сон!

Про суто матеріальну безпеку вашого житла теж не йдеться. З нинішньою криміногенною ситуацією це називається "заходь - бери, що хочеш"!

Що робити? Звісно, міняти двері! Але важливо не наробити тих помилок, які публіка наробила, коли пхала собі у вікна дешевий неякісний пластик на кілька років служби, неоковирно задувала щілини пмонтажною піною, а старі добротні дерев'яні рами і підвіконня з легкістю виставляла на двір. Наслідок - задуха в хаті, легеневі хвороби і таке інше.

Не менше помилок публіка наробила і з дверима. Коли виставляла іноді непогані двері, а замість них вставляла китайський жерстяний непотріб з товщиною "сталі" як у консервної банки. Такі "двері" відкривалися звичайнісіньким ножем для консерв: спочатку таким чином вирізався замок. а потім усе цінне наповнення квартири відповідно.

То чи варто економити? Чи краще витратити зайвих пару тисяч гривень на добротні двері на сайті fdm.in.ua/vhodnye-dveri-metallicheskie?

Одразу зауважимо, що це дійсно справжні вхідні двері, а не дешеве китайське одноразове барахло. Сталь у цих дверях завтовшки 2 міліметри! Вона має двосторонню дерев'яну обшивку 16 міліметрів - це ламінована МДФ плита з підвищеною звуко- і теплоізоляцією виробництва Польщі, покрита плівкою ПВХ (виробництво Корея), а також має приховане кріплення дверних накладок.

Двері мають додатковий утеплювач, а фахівці "ФДМ" зроблять для Вас індивідуальний виріб, що відповідає всім вашим побажанням. Тож не гайте часу і не ризикуйте власною безпекою. Хороші речі варті вас і вашої уваги до них!

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Дітям не місце в собачому місті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор