Останнє оновлення: 16:05 субота, 21 липня
Виробництво
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / «Росток-Холдинг» модернізує Новгород-Сіверський елеватор за 90 млн
«Росток-Холдинг» модернізує Новгород-Сіверський елеватор за 90 млн

«Росток-Холдинг» модернізує Новгород-Сіверський елеватор за 90 млн

Група «Росток-Холдинг» інвестує 90 млн гривень у модернізацію елеваторного комплексу в місті Новгород-Сіверський Чернігівської області.

Про це повідомляє прес-служба компанії, – передає «ПроАгро».

Згідно з повідомленням, роботи з реконструкції об'єкта вже розпочато. Завершення реалізації проекту очікується в липні поточного року.

«Реконструкція Новгород-Сіверського елеватора дозволить реалізувати наш план щодо оптимізації структури сівозміни з цього кластеру, зокрема в 2 рази розширити площі під найбільш рентабельною культурою – кукурудзою. Це також дасть можливість відкоригувати посіви менш рентабельних сільськогосподарських культур», – розповів гендиректор групи «Росток –Холдинг» Валерій Ласьков.

Відзначається, що після завершення модернізації потужності підприємства з одноразового зберігання і прийому зростуть удвічі – до 22,5 тис. тонн і 2,5 тис. тонн відповідно. А потужності сушки кукурудзи – в 5 разів до 1,5 тис. тонн на добу. Потужності з відвантаження зростуть до 1,5 тис. тонн за добу.

Таким чином по завершенню реконструкції Новгород-Сіверського елеватора загальні потужності з одноразового зберігання групи «Росток –Холдинг» складуть більше 100 тисяч тонн, потужності сушки кукурудзи – більше 6 тисяч тонн на добу. Потужності з відвантаження зростуть до 4,5 тисячі тонн/добу.

Довідка 
«Росток-Холдинг» – вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, а також виробництво і продаж молока. Під контролем групи близько 60 тисяч га. До групи належать 9 тваринницьких ферм, 3 елеваторні комплекси та низка торгових компаній.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Хто і навіщо спалив авто засупнику Козелецької об'єднаної громади?

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор