Останнє оновлення: 21:09 вівторок, 13 квітня
Оподаткування
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / В лютому сплачено понад 558 млн грн до бюджетів Чернігівшини
В лютому сплачено понад 558 млн грн до бюджетів Чернігівшини

В лютому сплачено понад 558 млн грн до бюджетів Чернігівшини

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у лютому 2017 року платниками сплачено 558,1 млн грн податків і зборів.

Майже 99% сплачених сум надійшло за рахунок добровільної сплати платежів.

Від стягнення податкового боргу бюджети поповнились на 2,9 млн грн, за рахунок контрольно-перевірочної роботи – на 3,6 млн гривень.

До державного бюджету зібрано 233,5 млн грн, що практично на рівні січня поточного року. У порівнянні ж до відповідного періоду минулого року зростання надходжень на 25% або на 46 млн грн за рахунок збільшення зборів: податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб та військового збору і податку на прибуток за підсумками декларування за IV квартал 2016 року.

До місцевих бюджетів усіх рівнів надійшло 324,6 млн грн, рівень минулого місяця перевищено на 51 млн гривень. У порівнянні до лютого минулого року відбулося зростання сплачених сум на 40% або на 93,5 млн гривень.

Приріст забезпечено за рахунок основних бюджетоформуючих податків: податку на доходи фізичних осіб внаслідок зростання рівня мінімальної заробітної плати – майже на 61 млн грн, єдиного податку - 15 млн грн, плати за землю - 8,3 млн гривень.

У кожному районі області та містах обласного значення спостерігається досить суттєве зростання доходів територіальних громад від сплати податків у порівнянні до лютого минулого року – від 21% до 75%. Заплановані місцевими радами всіх рівнів бюджетні призначення перевищені більше ніж на третину (+88,6 млн грн), що дозволить профінансувати у повному обсязі необхідні видатки на заробітну плату та соціальні програми.

Єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Чернігівській області у лютому сплачено майже 246 млн. гривень. У порівнянні до січня поточного року надходження зросли на третину (+65 млн грн), а до рівня лютого минулого року – майже на половину (+81 млн грн).

Відділ організації роботи
ГУ ДФС у Чернігівській області

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM