
Набої, згущонка й цигарки – смаки контрабандистів
Надвечір 31 січня в міжнародному пункті пропуску «Нові Яриловичі» спрацював службовий собака, тренований на виявлення зброї.
Він «вказав» на 41-річного громадянина України, пасажира легковика «Форд», що оформлювався на виїзд з України.
Прикордонний наряд спільно з інспектором митниці в барсетці пасажира виявив магазин до травматичної зброї, споряджений 13 набоями калібру 9 мм.
Про це Svoboda.FM повідомив помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник Олександр Дудко.
Практично одночасно з цим, прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці, при оформленні на в’їзд в Україну мікроавтобусу «Фольксваген», виявлено 60 банок згущеного молока, яке намагався ввезти з порушенням митних правил 27-річний громадянин України.
Вночі, при оформленні на в’їзд в Україну рейсового автобусу сполученням Гомель – Чернігів, прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці в багажному відділенні серед особистих речей пасажирів виявлено 150 пачок цигарок білоруського виробництва. Власником цигарок визнав себе 48-річний громадянин України.
За порушення митних правил всі власники виявлених та вилучених предметів притягнуті до адміністративної відповідальності.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 4686 |
Посилання до теми:
2.09.2016 Контрабандне сало з України зупинили на кордоні. Фото
1.02.2017 СБУ перехопила «изделие 1919Т», яке їхало у Росію. Фото
Коментарі (1)
Правдоруб("Глибокий рів") | 2017-02-01 21:50
Магазин здав, а пістолеи в карман!