Останнє оновлення: 13:24 середа, 3 березня
Природа
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Відбулась операція «Кисень». Фото
Відбулась операція «Кисень». Фото

Відбулась операція «Кисень». Фото

Зима – важкий час для всіх живих організмів. В цей час тваринний світ потребує турботи та опіки з боку людини.

Для виживання водних біоресурсів в зимовий період важливий температурний режим та хімічний склад води. Вирішальним значенням для виживання риби взимку має вміст кисню у воді.

Працівники Чернігіврибоохорони постійно ведуть моніторинг водойм Чернігівщини для виявлення заморних явищ, відбираються зразки води для проведення аналізів на вміст розчинного у воді кисню та повний аналіз на хімічний склад води.

У січні 2017 року працівниками Чернігіврибоохорони разом з громадськими інспекторами та небайдужими рибалками - любителями проведені заходи для попередження задухи водних біоресурсів.

На озерах біля с.Карпилівка Козелецького району, с.Щурівка Ічнянського району, м.Новгород – Сіверський, на озері Глушка біля смт.Устя Сосницього району та на озері Глушець під Черніговом було прорубано декілька десятків ополонок. Для того щоб ополонки з часом не замерзли, їх вкрито очеретом та гілками.

Чернігіврибоохорона звертається до усіх рибалок-любителів, а також до користувачів водних угідь, територіальних громад аби вони були уважні та вели спостереження за станом водойм на своїх територіях та за ходом зимівлі водних біоресурсів.

Про будь-які ознаки задухи або зміни екологічного стану водойм Чернігівщини телефонуйте за телефонами гарячої лінії (0462)727-135, цілодобово (0462) 937-557 та 0991121344 та пишіть на електронну пошту chernigivryboohorona@i.ua.

За повід. «Чернігіврибоохорони»


Збільшити

Глушець


Збільшити

Новгород-Сіверський


Збільшити

Сосниця

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Укрпошта вводить в обіг перші в історії України марки у жанрі ню

SVOBODA.FM