Останнє оновлення: 11:34 неділя, 24 червня
Робота
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Більше тисячі інвалідів шукали роботу в центрах зайнятості
Більше тисячі інвалідів шукали роботу в центрах зайнятості

Більше тисячі інвалідів шукали роботу в центрах зайнятості

Серед шукачів роботи, котрі звертаються за допомогою в працевлаштуванні до центрів зайнятості Чернігівщини, – чимало людей з особливими потребами.

Незважаючи на певні фізичні обмеження, вони прагнуть знайти застосування своїм знанням, вмінням та набутому досвіду і бути повноправними членами суспільства.

Так, протягом січня-жовтня 2016 року на обліку в службі зайнятості області перебували та отримували послуги 1133 безробітних осіб з інвалідністю, майже половина з яких була охоплена активними формами сприяння зайнятості.

Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка. Вона наголосила, що це особлива категорія клієнтів, яка потребує індивідуального підходу та особливої уваги Адже підбір роботи для них здійснюється з врахуванням медичних протипоказань.

Громадяни з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, при зверненні до служби зайнятості отримують повний перелік соціальних послуг, які надаються шукачам роботи.

Так, зусиллями служби зайнятості в області за 10 місяців поточного року роботу отримали 339 інвалідів. Зокрема, 14 осіб працевлаштовано на нові робочі місця завдяки компенсації роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 10 осіб започаткували власну справу, отримавши для старту виплату допомоги по безробіттю одноразово. Крім того, 60 громадян цієї категорії залучено до тимчасової зайнятості, 88 – скеровано на професійне навчання.

За повд. Чернігівського обласного центру зайнятості

Коментарі (1)

уа | 2016-11-29 17:19

Які, до дідька , зусилля центру занятості...Просто в державі існують доведені до кожного підприємства квоти по працевлаштуванню інвалідів,
от підприємства і забирають їх. А ви спитайте, скільки з "працевлаштованих" інвалідів фактично працює. Майже ніхто, бо по профілю ії працевлаштувати майже неможливо, враховуючи їх особливості,
а щоб не платити шалені суми штрафу за відсутність в штаті інваліда- всі
щось вигадують . Краще б держава разом з фондом працевлаштування створили підприємства для людей з особливими потребами, а не влаштовували піар на темі: ми їх працевлаштували. Хай би брали з підприємств якусь частку на таку добру справу, а не заставляли придумувати, як вирішувати питання з "працевляштуванням" інвалідів. Пані Лідії Падалко повинно бути соромно за дешевий піар, вона все добре знає.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  В Чернігові зіткнулися сумнозвісна «Калина» і вантажівка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор