Останнє оновлення: 10:49 п'ятниця, 20 квітня
Офіційно
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Про ДП «Чернігівторф» піде мова в Міністерстві енергетики
Про ДП «Чернігівторф» піде мова в Міністерстві енергетики

Про ДП «Чернігівторф» піде мова в Міністерстві енергетики

Заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур сьогодні, 26 серпня, візьме участь у нараді під головуванням заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України – керівника апарату Дмитра Лабоженка.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської облради.

До участі у спілкуванні з представниками профільного відомства також запрошені депутати обласної ради Дмитро Блауш та Сергій Пащенко, голова Семенівської райради Василь Малкович, голова профспілкового комітету ДП «Чернігівторф», депутат Чернігівської районної ради Валентина Огієнко та голова територіального форуму профспілкових організацій Чернігівщини Сергій Павленко.

Центральною темою спілкування стане пошук шляхів щодо вирішення критичної ситуації, яка склалася навколо ДП «Чернігівторф».

Зокрема, планується розглянути питання щодо призначення директора ДП «Чернігівторф», обговорити можливість передачі майна державних торфозаводів у комунальну власність територіальних громад.

Крім того, учасники зустрічі ініціюють розгляд пропозиції щодо виведення філії «Ірванцівський торфозавод» і дільниці з видобутку та переробки торфу с. Смолин зі складу ДП «Чернігівторф» із наданням їм статусу юридичної особи у складі державного концерну «Укрторф» та подальшим підпорядкуванням Міністерству енергетики та вугільної промисловості України.

Як повідомлялося раніше, наразі повноцінний розвиток підприємства стримує декілька факторів. Зокрема, існують проблеми із продовженням терміну дії ліцензії на експлуатацію Ірванцівського родовища торфу, яка завершилася 12 липня поточного року. У зв’язку з цим, філія державного підприємства «Ірванцівський торфозавод» змушена була фактично припинити свою діяльність з видобутку торфу, що може призвести до повного занепаду підприємства.

Ще однією проблемою є вирішення кадрових питань. Працівники підприємства виступають із вимогою проводити конкурс на заміщення вакантної посади директора ДП «Чернігівторф» відкрито і прозоро, враховуючи перш за все професійні якості і досвід претендентів, а також думку колективу та позицію органів місцевої влади.

Варто відзначити, що обласна рада спільно із колективом підприємства, представниками громадськості вже досить тривалий час займається питанням налагодження ефективної роботи місцевих торфозаводів.

Зокрема, було створено робочу групу з розгляду звернення трудового колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф», до складу якої увійшли депутати обласної ради. До її діяльності також долучались представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Неодноразово здійснювалися виїзди на підприємство з метою детального вивчення ситуації та безпосереднього спілкування з колективом. Члени робочої групи направили до керівництва органів державної влади низку листів, звернень із вимогою термінового вирішення проблемної ситуації, яка склалась на торфозаводах області, та вжиття рішучих заходів для недопущення ліквідації ДП «Чернігівторф», а також сприяння виходу підприємства з фінансової кризи.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Завершується ремонт вулиці Шевченка в Чернігові

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор