У I півріччі інспектори виявили втрат на 19,5 млн
За I півріччя 2016 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області перевірили 48 підприємств, установ та організацій, з яких на 94 % встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни.
За недотримання законодавства 69 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 22 – до дисциплінарної, 21 – до матеріальної, із посад звільнено дві особи.
За результатами контрольних заходів виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 19,5 млн грн та забезпечено усунення, у т.ч. за порушеннями, що виявлені у попередніх звітних роках, на 14,7 млн гривень.
Завдяки вжитим заходам до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло 1,2 млн грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів в сумі 13,4 млн гривень.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 3854 |



















Додати коментар: