Останнє оновлення: 15:01 неділя, 5 липня
Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Еволюція мобільних телефонів
Еволюція мобільних телефонів

Еволюція мобільних телефонів

Мобільний телефон останнім часом виступає як засіб комунікації, передачі файлів, створення аудіо, відео, фотографій і навіть як кишеньковий комп’ютер!

Усі функції, про які колись мріяли люди, сьогодні вміщені в одному невеликому пристрої.

Але як усе починалося?

Дуже давно пристрої, подібні до мобільних телефонів, встановлювалися лише на танках та кораблях, а сьогодні вже кожен тримає в руці це диво техніки.

А починалося все з пристроїв, які важили не просто декілька кілограмів, а декілька десятків кілограмів! Сприяли еволюції моряки, які прагнули будь-що залишатися на зв’язку із землею, сім’єю.

Пізніше пристрої, які передавали радіосигнали, почали встановлювати на машини поліції, що значно підвищило ефективність роботи.

Звичайно, над винаходом телефону працювало дуже багато вчених, тому приписати винахід комусь одному було б дуже несправедливо. Проте, серед багатьох науковців виділяють тих, кому вдалося досягти значних успіхів у цій нелегкій справі.

Так американський винахідник Александр Белл запатентував прототип сучасного мобільного телефону в 1876 році. Пізніше винахід вдосконалювався й іншими вченими.

Багато хто пам’ятає 90-і, коли наявність пейджеру була ознакою престижності. Перший у світі пейджер випустила компанія Morotola 1956 року.

Про пейджери чули всі. Старше покоління купувало їх , а молодше пам’ятає ці винаходи з різних серіалів, як от «Друзі», «Район Беверлі Хілз».

Уже понад 15 років про пейджери ніхто не згадує, адже їх витіснили мобільні телефони. Раніше вони вдосконалювалися з року в рік, а сьогодні прогрес помітний щомісяця.

Багато компаній сьогодні змагаються за першість на ринку електроніки. Easymac – одна з таких компаній. Продукція цієї компанії заслужила повагу завдяки якості, сучасності, новизні.

Сьогодні вони презентують нову модель телефону. Купуючи телефон, надайте перевагу сучасності – обирайте телефони на easymac.com.ua!

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор