Останнє оновлення: 16:13 вівторок, 11 серпня
економіка / статистика
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Виробництво продукції лісового господарства зросло на 39%
Виробництво продукції лісового господарства зросло на 39%

Виробництво продукції лісового господарства зросло на 39%

Загальна площа земель лісового фонду Чернігівщини на 1 січня цього року становила 740 тис.га – це 23% від її території.

Протягом минулого року рубки головного користування проведено на площі 3 тис.га, відтворено лісів на площі 4 тис. га, з яких 3 тис. га – садіння та висівання, 1 тис.га – природне поновлення.

Лісогосподарськими підприємствами за січень–червень цього року вироблено продукції лісового господарства на суму 339 млн.грн., що на 39% більше минулорічного.

Ними заготовлено 711 тис.куб.м ліквідної деревини (на 5% більше відповідного періоду попереднього року), у т.ч. 424 тис.куб.м – лісоматеріали круглі та 287 тис.куб.м – паливна деревина. Із загальної кількості паливної деревини заготовлено 181 тис.куб.м дров для опалення (на 22% більше, ніж рік тому), повідомили у Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

На підприємствах лісового господарства та лісозаготівлі Чернігівщини (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у січні–липні цього року працювало майже 4 тис. штатних працівників облікового складу, середньомісячна заробітна плата яких за цей період становила 4213 грн., що в 1,4 раза більше, ніж за відповідний період минулого року, та в 3,5 раза вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (1218 грн.).

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор