Останнє оновлення: 18:09 понеділок, 29 листопада
дві біди...
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / У Мені громада ремонтує дороги самотужки за допомогою цегли і смоли - фото
У Мені громада ремонтує дороги самотужки за допомогою цегли і смоли - фото

У Мені громада ремонтує дороги самотужки за допомогою цегли і смоли - фото

У понеділок, після роботи, група з десяток активістів “Менської сотні” власноруч відремонтували найбільш небезпечні ямки по вулиці Червоноармійській.

Каміння возили “Запорожцем”, смолу дав місцевий подприємець, інструменти позносили свої. Працювали завзято та з гумором, адже це вперше в Мені громада сама вирішує такі свої проблеми, повідомляє Наше слово.

Хлопці вважають, що жителям інших мікрорайонів нашого міста слід брати з них приклад, адже Мена може “похвалитися” глибочезними ямами вже майже на кожній вулиці, а влада каже, що у держави грошей нема, чи то через війну, чи то ще по якійсь причині.

Прохожі, велосипедисти та водії, що проїжджали біля “ремонтних робіт” схвально сигналили та вигукували: “Так тримати!”, “Молодці!”

Коментарі (3)

Заколупан | 2015-09-14 23:08

Колупан
Дорога из рая...

Колупан | 2015-08-23 16:45

 Дорога в рай...

Михаил | 2015-08-18 14:18

Молодці хлопці. Чомумь в Коропі ямок нема і кошти є - це тому що там мер не хабарник і хазяїн!!! В Мені влади нема, там є мер Фесюн Федір, який дуже любить гроші, штат роздув у мерії більше ніж у Чернігові, якщо на душу населення, настворював комунальних підприємств, мабуть щоб гроші мутить, а на ямки в мерії ніколи коштів нема!!! Треба хлопцям взяти смолу та висмолити "мера грошолюба" на заслужений відпочинок. Ганьба меру міста Мена Фесюну Федору Івановичу!!!! А куди пішли кошти з міського бюджету хай прокурор розбереться
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Деснянський райсуд вже рік з професійною охороною

SVOBODA.FM