Останнє оновлення: 15:55 середа, 21 серпня
Візит посла Бельгії до Чернігова
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Бельгія зацікавлена у співпраці з Чернігівщиною
Бельгія зацікавлена у співпраці з Чернігівщиною

Бельгія зацікавлена у співпраці з Чернігівщиною

Встановлення партнерських відносин між Чернігівською областю та регіонами Королівства Бельгія стане запорукою реалізації спільних взаємовигідних проектів.

На цьому в.о. голови обласної державної адміністрації наголосив у вівторок, 27 січня, під час зустрічі з делегацією Посольства Королівства Бельгія.

Її очолив Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Бельгія Люк Якобс.

Одним із найперспективніших напрямків розширення партнерства між Україною та Бельгією є встановлення та налагодження двосторонніх відносин між країнами на регіональному рівні.

Саме тому Чернігівська ОДА виступила з ініціативою встановлення партнерських відносин з регіонами Королівства Бельгія.
Значної актуальності нині набуває реалізація в області інвестиційних проектів у сфері енергозбереження та підвищення енергоефективності: модернізація вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій, модернізація котелень з використанням альтернативних джерел енергії, встановлення міні-ГЕС на малих річках тощо.

«Я впевнений, що встановлення партнерських відносин між Чернігівською областю та регіонами Королівства Бельгія стане запорукою реалізації спільних взаємовигідних проектів, що в свою чергу сприятиме поглибленню зв’язків між Україною і Бельгією», - наголосив Журман.

Після презентації економічного, інвестиційного та природно-ресурсного потенціалу Чернігівської області Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Бельгія висловив зацікавленість запропонованими напрямками співпраці та упевненість у тому, що його країна невдовзі реалізуватиме в області цікаві потужні проекти.

«Я побачив, що область має надзвичайні перспективи і можливості залучення іноземних інвестицій. Коли я повернуся до Бельгії, то обов’язково ознайомлю своїх колег з потенціалом Чернігівщини. Переконаний, що Бельгія матиме тісні зв’язки з вашим регіоном», - резюмував Люк Якобс.

Як повідомляв Високий Вал, один із пріоритетних напрямків співпраці між Бельгією та Чернігівщиною – енергоефективність.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про Нільса, диких гусей і нахабний сміттєпровід

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор