Останнє оновлення: 15:01 неділя, 5 липня
Імідж*
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Влада підтримала ініціативу колективу «Слов’янських шпалер»
Влада підтримала ініціативу колективу «Слов’янських шпалер»

Влада підтримала ініціативу колективу «Слов’янських шпалер»

Керівники обласної та районної влади підтримали ініціативу трудового колективу Публічного акціонерного товариства «Слов’янські шпалери-КФТП» (Корюківська фабрика технічних паперів) щодо висування свого кандидата у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради України.

Про свою підтримку голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв, керівник Корюківської районної державної адміністрації Віктор Чернуха та голова райради Михайло Баклажко заявили під час зустрічі з керівництвом підприємства, громадськими активістами та очільниками виборчих штабів, яка відбулась на фабриці 16 вересня.

«Ми повинні мати єдиного кандидата від демократичних сил, добре відомого своїми справами на благо регіону, а не заїжджих «гречкосіїв», які заплямували себе співпрацею з попередньою владою», – заявив Микола Звєрєв, схвалюючи рішення трудового колективу.

«Жителі 207-го виборчого округу гідні мати у Верховній Раді земляка-депутата, колегу, молодого здібного фахівця. Ганьба нам, якщо до вищого представницького органу знову виберуть «тушок», – наголосив голова облради.

Його ставлення до позиції працівників фабрики підтримав голова Корюківської районної ради Михайло Баклажко.

«Слов’янським шпалерам», які багато роблять для регіону, давно час визначитися стосовно свого вибору», – заявив він, підтримавши ініціативу трудового колективу і побажавши успіхів його висуванцю.

«Левова частка добробуту, який має Корюківщина, це заслуга «Слов’янських шпалер». Тож хотілося б, щоб колеги з інших районів мали б таку саму підтримку, яку маємо ми, завдяки постійній допомозі головного бюджетоутворюючого підприємства», – наголосив на зустрічі голова райдержадміністрації Віктор Чернуха.

«Ми повинні виконати волю працівників фабрики», – наголосив він і закликав представників інших районів, що входять до виборчого округу № 207, об’єднати зусилля для перемоги представника демократичних сил.

Віктор МИХАЙЛЕНКО, фото Олени МАКСИМЕНКО

Коментарі (9)

Петро | 2014-09-19 08:31

207 - Евлахов Анатолий (от блока Петра Порошенко)

Проект "ЯСНО" | 2014-09-17 22:28

Зв-ев. как говорят "сечёт фишку".
Когда его 22 февраля выбирали главою обл. совета, были обвинения в его адрес, что пользуется поддержкой депутата Ат-ко
(который проголосовал за законы 16 февраля, а патрон этого депутата побывал и создателем ПР и "помаранчевым" революционером и т. д., а сейчас самый главный П-ко страны и вобще).
Сейчас Зв-ев поддерживает кандидата (по факту) от Уд-ра.
Вобщем, вовремя соориентировался.
"Тушки" и заезжие "поцаны" уже надоели, но "вешать лапшу" черниговским читателям, что кандидат выдвинут по инициативе трудового коллектива, пожалуй, излишне. Понятно, кто и где его мог выдвинуть.

М.Боюра | 2014-09-17 20:58

 Думати можна будь-що, але сам факт того, що висуванець буде свій, українець, є кроком до очищення влади від різних заїзжих бандитів-рибакових. Приклад вартий наслідування, аби не віддавати влади чужинцям та своїм гендлярам, які за копійчані подачки, принижуючи гідність обкрадених українців, купують їх голоси.

Семен Палій | 2014-09-17 19:34

 Зять директора фабоики.Євлахов.

коля | 2014-09-17 18:48

***
\\\ навчайтеся писати цивілізовано///

maket | 2014-09-17 17:52

Зверев выдвинул сам себя?

Бальзам | 2014-09-17 17:42

ИМЯ КАНДИДАТА НЕ НАЗВАНО, НО ОЧЕНЬ ПОХОЖЕ НА КОРРУПЦИЮ - ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ГОС.ЧИНОВНИКАМИ СЛУЖЕБНОГО ПОЛОЖЕНИЯ, ПРЕДОСТАВЛЕНИЕ ПРЕИМУЩЕСТВ, АГИТАЦИЯ.

квс | 2014-09-17 16:10

Імя, сестра,імя ?!("три мушкетери")

цікавий | 2014-09-17 16:00

А кого висунули?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор