Останнє оновлення: 12:34 четвер, 20 січня
економна економіка?
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / За «Чернігівгазом» стежать з космосу

За «Чернігівгазом» стежать з космосу

Підприємство «Чернігівгаз» оснастило 363 автотранспортні засоби системою GPS-моніторингу, що дозволило не лише змінити логістику і заощадити пальне, а й суттєво підвищити якість надання послуг.

Про це «Високому Валу» повідомила пре служба підприємства.

У першу чергу системою GPS – контролю були обладнані машини екстрених служб.

Це позитивно вплинуло на результативність і оперативність їх роботи.

«Використання GPS-контролю в прямому сенсі може вберегти чиєсь життя. Машини служби «104» відносяться до класу спецтехніки і мають найменше обмеження часової категорії, тобто 24 години на добу вони повинні бути в повній готовності» - зазначив головний інженер ПАТ «Чернігівгаз» Олександр Качкарда.

Робота системи контролюється центральною диспетчерською службою, яка точно реєструє час відправлення та прибуття автомобіля, детально відстежує траєкторію прямування і слідкує за відповідністю записів у маршрутних листах.

 За рахунок оптимізації пересування машин за 6 місяців 2013 року, у порівнянні з 2012, вдалося досягти скорочення пробігу на 40%. Економія пального, в залежності від його виду, в середньому склала від 21% на скрапленому газі до 50% на метані.

Встановлення на автомобілі обладнання для моніторингу розпочалося в минулому році. Невдовзі автотранспортна служба ПАТ «Чернігівгаз» поповниться 12 новими повноприводними Volkswagen Transporter Т5 і 5 VW Caddy, які також матимуть на борту GPSтрекери марки «TELTONIKA» литовського виробництва.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  «Чернігівгаз» модернізував мережі, замінивши понад тисячу одиниць газорегулюючого обладнання

SVOBODA.FM