Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
політична економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Хто прокредитує 22 тролейбуси у Чернігові? Що в заставу?
 Хто прокредитує 22 тролейбуси у Чернігові? Що в заставу?

Хто прокредитує 22 тролейбуси у Чернігові? Що в заставу?

Через кілька днів сесія Чернігівської міської ради буде оговорювати питання: на яких умовах сідати на кредитну голку для закупівлі 22 нових тролейбусів. Для оновлення цього екологічного виду транспорту в нашому місті.

Уряд Азарова на минулому тижні дав відмашку – погодитися з пропозиціями чернігівської влади і на умовах спільного фінансування дозволити Чернігову зробити таку покупку.

Але хто, який банк надасть кредит?

І головне - під заставу чого? Хоча підкреслимо – проект цікавий, адже нікому не треба доводити, що чернігівські тролейбуси горять невипадково. Їх живучість просто дивує і лякає одночасно.

Одне насторожує в проекті закупівлі 22 тролейбусів на, майже, 42 мільйони гривень . Ми живемо в країні суцільного недовір’я.

Серед банків, які стрімко і найуспішніше розвиваються належить один, який вважається наближеним до якогось «стоматолога». Чи є перспективи у нашого проекту? І чи не залишиться місто і ми з вами голими після такої оборудки?

Поки експерти готують коментарі з цього приводу, пропонуємо подивитися телесюжет наших колег з телерадіоагентсва «Новий Чернігів».

Коментарі (4)

Serhiy_ | 2013-12-23 20:50

Ольга
Serhiy_Тут ось міркування по аналогічній проблемі у Луцьку
http://4vlada.com/volin/23992

Serhiy_ | 2013-12-23 20:49

Ольга
Тут ось міркування по аналогічній проблемі у Луцьку

Ольга | 2013-12-23 17:40

Я думаю, що переживати з приводу фінансування і кредитування не варто, Адже ті, хто розробляв цей проект - люди розумні, І я впевнена, що умови для нашого міста вигідні. Сподіваємося, що наше місто найближчим часом прикрасять нові комфортабельні тролейбуси!

МАГ | 2013-12-23 16:12

   Вчіться у полтавського керівництва. НІ! Відкатам. Нові тролейбуси мають бути в місті історичних і туристичних пам"яток. В тім числі - екскурсійнІ.
закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM