З Гоголівської не можуть викинути шкарпетки
Ніжинська влада на початку осені обіцяла покласти край незаконній торгівлі під ринком.
Адже на Московській продовольчий ярмарок переріс в неконтрольований та «непрохідний» хаос.
Окрім вулиці Московської стихійна торгівля заполоняє і Гоголівську. Сонцезахисні окуляри, шкарпетки, біжутерія – все це вже давно стало невід’ємними «атрибутами» пішохідної вулиці міста.
І якщо під ринком така торгівля має припинитись до тридцятого вересня, то щодо Гоголівської таких обмежень немає. Втім як і дозволу на торгівлю на цій вулиці.
Прибрати з Гоголівської хоча б шкарпетки та біжутерію просить міліцію член виконкому Микола Борисенко. А от депутат міської ради Юрій Хоменко каже, що закон має бути один для всіх, тому й художникам треба заборонити продавати свої картини на Гоголівській. А також біля пошти та будинку книги продавці не повинні торгувати своєю продукцією. Бо товаром заставлені, навіть, сходи пошти та бібліотеки. До того ж продавці вийшли далеко за межі дозволеної території для торгівлі на продуктовому ярмарку.
Але міліція не має права проганяти продавців без відповідного рішення виконкому.
«Хай виконком приймає рішення про заборону торгівлі. І ми з цим рішенням будемо звідти проганяти тих, хто там буде торгувати», каже в. о. начальника сектору ДІМ МВ УМВС В’ячеслав Шевелюга.
Та й просто прийняти рішення й заборонити продавати продукцію хоча б на Московській виконком не може, бо перед тим як прогнати людей, необхідно підібрати нове місце для торгівлі. Тож до кінця вересня бабусі з домашньою городиною та підприємці з заморськими фруктами, одягом та прикрасами зможуть торгувати під ринком. А вже в жовтні нехай готуються до міліцейських рейдів та складанні на них протоколів.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 4841 |
Посилання до теми:
18.06.2013 Вирок ніжинським "робінгудам" скасовано
29.06.2013 Ніжин відзначить велопробігом День молоді і 1025-річчя Хрещення Русі
2.07.2013 Ніжин приютив наймолодших жителів області
21.06.2013 Археологи шукають справжню дату заснування Ніжина
3.07.2013 Вибори міського голови Ніжина можуть відбутися вже в жовтні






























Додати коментар: