Останнє оновлення: 18:29 понеділок, 17 листопада
Економіка
Більше тисячі чернігівців працюють неофіційно

Більше тисячі чернігівців працюють неофіційно

Майже 1 240 випадків без офіційної реєстрації трудових угод виявили цього річ населення працівники Головного управління Міндоходів в області в рамках заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості.

Повідомляє головне управління Міндоходів у Чернігівській області.

Таким чином до бюджету додатково спрямовано  190 тисяч гривень податків.

Найбільше найманих осіб легалізовано у галузі торгівлі, сфері автоперевезень, громадського харчування, лісозаготівлі, а також  виробництві продовольчих товарів. Загалом до державної реєстрації  залучено 379  чоловік.

До речі, працівниками ДПІ у Ріпкинському районі із підприємцями,  які  мають ознаки ризиковості та вид діяльності яких потребує  додаткової найманої праці,  проводилась відповідна робота. Як результат: у міському центрі зайнятості зареєстровано трудові договори із шести найманими працівниками.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Театр із глядачем... на сцені. Литовські хроніки. Ч.2

SVOBODA.FM