Останнє оновлення: 18:29 понеділок, 17 листопада
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Найактивніші дослідники області
Найактивніші дослідники області

Найактивніші дослідники області

Чернігівський інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААНУ, Ніжинський НВК "Прогрес", Чернігівський центр «Облдержродючість», Носівська селекційно-дослідна станція НААНУ були найбільш активними в проведенні наукових досліджень та розробок протягом 2012 року.

Повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Науковими організаціями області протягом 2012р. виконано наукових та науково-технічних робіт на суму 34,1 млн.грн. Майже дві третини загального обсягу робіт становили науково-дослідні, серед яких більше половини (59,2%) прикладні дослідження, 40,8% – фундаментальні.

Найбільший обсяг науково-технічних робіт на суму 22,1 млн.грн. виконано в галузі природничих наук, з них майже половина – у галузі сільськогосподарських наук.

Із державного бюджету на виконання наукових та науково-технічних робіт надійшло 21,2 млн.грн., або 63,4% загального обсягу внутрішніх витрат (у 2011р. частка державних коштів становила 54,6%). Пріоритетними напрямами бюджетного фінансування залишається діяльність у галузях сільськогосподарських та біологічних наук, у кожну з яких спрямовано понад третину загального обсягу бюджетних коштів.

Загальна чисельність працюючих у наукових організаціях станом на 1 січня 2013р. становила 597 осіб, в їх числі 9 докторів і 51 кандидат наук.

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Театр із глядачем... на сцені. Литовські хроніки. Ч.2

SVOBODA.FM