Останнє оновлення: 18:53 вівторок, 23 квітня
Промисловість
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Чернігівський автозавод наростив виробництво на 84% і випустив новий автобус

Чернігівський автозавод наростив виробництво на 84% і випустив новий автобус

ВАТ "Чернігівський автозавод" корпорації Еталон" випустило в 2011-му році 571 автобус, що на 261 машину, або 84% більше, ніж у 2010-му. Обсяг реалізації зріс на 95%.

Про це повідомила кореспонденту УКРІНФОРМу начальник планового відділу підприємства Валентина Мартиненко.

"Найбільшим попитом користувалися автобуси для міських перевезень "Еталон" (А 07914) та "Шкільний" (А 07913)", - сказала вона.

Як поінформував заступник директора заводу з виробництва Михайло Семенів, напередодні Нового року на підприємстві освоєно випуск нової моделі автобуса 1-го класу А 08110 з "квітковою" назвою "Волошка". У майбутньому він має замінити на вулицях українських міст маршрутки, які не відповідають сучасним вимогам до пасажирського транспорту.

Технічні характеристики "Волошки" якісно кращі, ніж в існуючих аналогів. Новий автобус споживає всього 15 літрів пального на 100 км при швидкості 60 км/год., вміщує 55 пасажирів, 15 з яких будуть забезпечені місцями для сидіння.

У грудні на автозаводі склали перші дві машини і зараз налагоджують їх серійне виробництво. "Волошка" виготовляється на шасі індійської фірми "Ашок Лайленд", а вся інша оснастка автобуса - власного заводського виробництва.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Як птахи бачать «реформу» Красної площі

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор