Останнє оновлення: 10:55 четвер, 11 грудня
Статистика
Експорт: Чернігівщина напуває молоком

Експорт: Чернігівщина напуває молоком

У січні–серпні 2011р. з Чернігівщини експортовано продуктів харчування та напоїв на 45 млн.дол.США, що на 31% більше, ніж у січні–серпні 2010р.

У загальному обсязі експорту вони займали 17%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Майже дві третини (61%) продуктів харчування та напоїв поставлено до країн СНД, п’ята частина – до країн Азії, 13% – до країн Європи. Найбільшим попитом ці товари користувалися на ринках таких країн, як Росія, Білорусь, Польща, Молдова, Азербайджан, Туркменістан, Ізраїль, Грузія.

У структурі експорту продуктів харчування та напоїв 82% становили молоко та молочні продукти, продукція борошномельно-круп’яної промисловості, алкогольні вироби й безалкогольні напої, м'ясо, овочі, олія соняшникова.

Водночас із-за кордону завезено в область продуктів харчування на 12 млн.дол.США, або 3% від загального обсягу імпорту. Основу імпорту становили переважно продукція борошномельно-круп’яної промисловості та пиво.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Вибух емоцій і пластики: прем'єрна «Тварина №1984»

SVOBODA.FM