Останнє оновлення: 16:18 п'ятниця, 5 березня
Виробництво
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Запрацював прилуцький «Білкозин»
Запрацював прилуцький «Білкозин»

Запрацював прилуцький «Білкозин»

З 1 грудня ВАТ «Прилуцький завод «Білкозин» почав відновлювати роботу. Втім, ситуація залишається складною.

На підприємстві запроваджений п’ятиденний робочий тиждень. Заборгованість по заробітній платі за цей час скоротилася майже на 92 тис. грн., однак все ще величезна – робітникам заборгували понад 1 млн. 670 тис. грн.

Про це повідомляє заступник Прилуцького міського голови Олександр Сивенко.

Керівництво міста задоволене, що новий власник заводу (один з російських банків) припинив звільнення, переважна більшість працівників зберегла робочі місця.

Якби вони опинилися на ринку праці, а це 600-700 людей, процес працевлаштування міг би розтягнутися на один-два роки. Крім того, поніс би втрати міський бюджет, 92% якого формується за рахунок податків з доходів фізичних осіб.

Наступним логічним кроком має бути відновлення виробництва, адже «Білкозин» – унікальне підприємство, єдине в Україні та одне з небагатьох в Європі, що спеціалізується на виготовленні штучних колагенових оболонок для виробництва ковбасних виробів, сосисок та інших харчових продуктів.

Довідка

«Білкозин» випускає різні види оболонок діаметром від 13 до 75 мм для варених, варено-копчених, напівкопчених,  сирокопчених,  сиров’ялених ковбас,  сосисок і сардельок. Сировинною основою є натуральний екологічно чистий колагеновий білок, що одержують шляхом технологічної обробки зі шкіри великої рогатої худоби.

Технологія виключає застосування шкідливих інгредієнтів, що підтверджено відповідними сертифікатами і висновком державно-гігієнічної експертизи інституту екогігієни і токсикології імені Л.І.Медвєдя (м.Київ); продукт має фізіологічну цінність для організму.

На підприємстві впроваджена і використовується система якості щодо виготовлення колагенових оболонок для харчової промисловості, що підтверджено сертифікатом №7510060016, виданим органом сертифікації TUV CERT TUV Rheinland InterCert KFT.

Штучна білкова ковбасна оболонка, виготовлена ВАТ «Прилуцький завод «Білкозин», має великий попит не тільки на ринку України, але і в багатьох інших країн як ближнього, так і далекого зарубіжжя.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  За загиблих у лютому Захисників України помолилися у Чернігові

SVOBODA.FM