Останнє оновлення: 21:20 неділя, 28 лютого
Армія / Служба за контрактом
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Полку зв’язку прибуло. Фото
Полку зв’язку прибуло. Фото

Полку зв’язку прибуло. Фото

20 військовослужбовців контрактної служби по закінченню навчального курсу прибули до 30-го окремого лінійно-вузлового полку зв’язку Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується в Чернігові.

Про це «Високому Валу» повідомили у регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України у м. Чернігові.

Трьохмісячний навчальний курс вони пройшли у Полтавському 179-му об'єднаному навчально-тренувальному центрі військ зв'язку Збройних Сил України. Там воїни-контрактники опановували навички з радіо, телеграфного та телефонного зв’язку. Після цього, ці військовослужбовці прибули до 30-го окремого лінійно-вузлового полку зв’язку, що в Чернігові.

По прибуттю в частину новоприбулі ознайомилися з життям та структурою полку зв’язку.

Як розповів заступник начальника польового вузла зв’язку з виховної роботи майор Валерій Кулик всі військовослужбовці розподілені по підрозділах згідно набутих у навчальному центрі спеціальностей та приступили до виконання службових обов’язків. Зараз вони опановують штатну військову техніку і у складі екіпажів, проводять регламентні роботи, щодо переводу апаратних зв’язку до експлуатації зимовий період.

- В нашому полку командири знають хто до них приходе служити, а контрактник, ще до навчання у центрі, знає де він служитиме. З кандидатами проводяться індивідуальні співбесіди, психологічне тестування, вивчається їх фізичний стан. Після цього відібрані особи, через територіальний центр комплектування військовослужбовців військової служби за контрактом направляються на навчання, - далі сказав офіцер.

Серед 20 новоприбулих контрактників – 6 дівчат. Телеграфістка Тетяна П’ята, з Чернігівського району, прийшла до полку за рекомендацією знайомих, а телефоністка Інна Мельник, з Ніжина, обрала військову службу за контрактом через міський центр зайнятості. Свідомий вибір зробила й Анна Варвінець з Чернігова. В цьому полку служать її батько та мати. Тож, що таке військова служба вона знає добре.

А вже наступні 19 майбутніх зв’язківців пройшли відбір і днями поїхали до Полтави здобувати військові спеціальності у навчальному центрі військ зв’язку.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM