Останнє оновлення: 16:42 п'ятниця, 15 січня
КРУ повідомляє
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / У в’язницях – порушення. Фінансові
У в’язницях – порушення. Фінансові

У в’язницях – порушення. Фінансові

У виправних установах Чернігівщині ревізори КРУ виявили порушень фінансової дисципліни на півтора мільйона гривень.

Про це «Високому Валу» повідомила Олена Коросташовець, в.о. начальника відділу інспектування органів державної влади КРУ в Чернігівській області.

Здійснивши ревізії фінансово-господарської діяльності установ та підприємств Державної кримінально-виконавчої служби України за 2008 — квітень 2010 рр., розташованих на території Чернігівської області, спеціалісти Контрольно-ревізійного управління встановили порушень фінансової дисципліни на загальну суму 1,5 мільйона гривень, а таких, що призвели до втрат на 1,3 мільйона гривень.

Приміром, практика незаконного нарахування «зайвої» зарплати працівникам органів кримінально-виконавчої системи Менської виправної колонії № 91 та Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 призвела до втрат бюджетних коштів на загальну суму 543 тис грн.

У цих же установах виявлено факти, коли гроші, що надходили від засуджених або осіб, які прибули до них на побачення, спрямовувалися не на утримання кімнат побачень, а на інші цілі. Таким чином, не за цільовим призначенням використано 44 тис грн. А кошти у загальній сумі 274 тис грн, що утримувалися із заробітку засуджених за комунально-побутові послуги, харчування тощо, зараховували не до загального, а до спеціального фонду.

Крім того, ревізори встановили, що отримавши спонсорську допомогу в натуральному вигляді на 229 тис грн, Менська виправна колонія №91 чомусь забула внести відповідні зміни до доходної та видаткової частини спеціального фонду кошторису. 

За таке господарювання на трьох посадових осіб складено протоколи про адміністративні порушення та проінформовано правоохоронні органи.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Чернігівська поліція шукає свідків ДТП

SVOBODA.FM