Останнє оновлення: 17:05 субота, 16 січня
Промисловість / Статистика
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Робота промисловості Чернігівської області у січені-березні
Робота промисловості Чернігівської області у січені-березні

Робота промисловості Чернігівської області у січені-березні

Підприємства області за січень-березень 2010 року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2,5 млрд.грн.

Про це «Високому Валу» повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Більше половини її (62,3%) реалізовано підприємствами переробної промисловості, зокрема 38,7% – з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

В обсягах продукції, реалізованої підприємствами добувної та переробної промисловості, 53,6% становили товари широкого та тривалого використання, 41,2% – сировинна продукція, 5,2% – продукція інвестиційного призначення.

Обсяги промислової продукції, порівняно із лютим п.р. збільшилися на 21,6%, а проти січня–березня 2009р. становили 97,9%.

У січні–березні п.р. зросли обсяги продукції в целюлозно-паперовому виробництві – на 17,2%, у хімічній промисловості – на 14,6%, у виробництві харчових продуктів напоїв та тютюнових виробів темпи обсягів продукції становили 95,7%, у легкій промисловості – 91,8%, у машинобудуванні – 88,9%, у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції – 27,4%.

У добувній промисловості темпи виробництва, порівняно із січнем–березнем 2009р., становили 96,2%, у виробництві та розподіленні електроенергії – 103,7%.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Де побачити зубрів, оленів, косуль та інших диких тварин в природному середовищі?

Пресслужба Держліcагентства