Останнє оновлення: 17:05 субота, 16 січня
До Всесвітнього дня охорони праці
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Більшість травм на виробництві – з організаційних причин
Більшість травм на виробництві – з організаційних причин

Більшість травм на виробництві – з організаційних причин

У 2009 році на підприємствах, в організаціях та установах області стався 141 нещасний випадок, пов’язаний із виробництвом.

Травми отримали 145 осіб, з них 4 – загинули. Серед травмованих 66 жінок.

Про це «Високому Валу» повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Унаслідок нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, утрачено 5,6 тис. людино-днів, або 38,9 дня в розрахунку на 1 потерпілого.

Рівень травматизму, пов’язаного з виробництвом, становив 0,6 особи на 1000 працюючих: серед чоловіків 0,7 травмованих, а серед жінок – 0,5 на 1000 осіб відповідної статі.

Більше половини потерпілих (55,9%) травмовано через організаційні причини (порушення правил дорожнього руху, невикористання або відсутність засобів індивідуального захисту, порушення технологічного процесу тощо). Кожен восьмий (12,4%) – через технічні (конструктивні недоліки, недосконалість, недостатня надійність засобів виробництва тощо).

Найбільш поширеними видами травм були падіння потерпілого (38,6%) та ушкодження в результаті дії предметів і деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються (19,3%).

Крім того, 31 особа, з яких 13 загинули, отримали травми на підприємствах у результаті причин, не пов’язаних із виробництвом (алкогольне отруєння, захворювання тощо).

Протягом року потерпілим від нещасних випадків, включаючи членів сімей та утриманців загиблих, за рахунок коштів підприємств нараховано 117,1 тис.грн. на відшкодування заподіяної шкоди, з яких 36,2% – нарахування за п’ять перших днів за листками непрацездатності. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Де побачити зубрів, оленів, косуль та інших диких тварин в природному середовищі?

Пресслужба Держліcагентства