Останнє оновлення: 08:56 субота, 21 травня
Газопостачання / Зима на носі
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / «Чернігівгаз» готовий до зустрічі зимових холодів
«Чернігівгаз» готовий до зустрічі зимових холодів

«Чернігівгаз» готовий до зустрічі зимових холодів

Одночасно з закінченням опалювального сезону 2008/2009 спеціалісти ВАТ «Чернігівгаз» розпочали інтенсивну підготовку газових мереж до наступної холодної пори року.

Дотримання «золотого» правила «Своєчасний плановий ремонт устаткування – гарантія його безперебійного функціонування», - неодноразово доводило свою значимість під час виникнення непередбачуваних ситуацій в роботі газового обладнання.

На упередження цих випадків, на підприємстві був виданий наказ та затверджений комплекс заходів по підготовці роботи газового господарства в осінньо-зимовий період 2009/2010 р.

У відповідності до цих документів заплановані роботи по контролю за станом газових мереж, а саме: технічне обстеження газопроводів за допомогою приладів, капітальний ремонт систем газопостачання та споруд на них, плановий поточний ремонт ГРП, ШГРП, обладнання станцій катодного захисту, планове випробування внутрішньо будинкових газопроводів на щільність, технічне обслуговування лінійних пристроїв, які відключають подачу газу у випадку проведення ремонтів або аварійних ситуацій. На сьогодні всі роботи з капітального ремонту систем газопостачання та споруд на них майже завершені. Плановий ремонт буде закінчений до кінця року.

В разі різкого похолодання, служба відповідальна за газопостачання вживатиме заходів, щоб у наших домівках було тепло. З цією метою розроблений графік обмеження газопостачання промислових підприємств, які на цей час користуватимуться іншими видами палива.

Автотранспортна служба забезпечила готовність транспорту та спецтехніки для роботи в умовах низьких температур. У кожному підвідомчому підрозділі ВАТ «Чернігівгаз» та на центральному складі створено аварійний запас труб, обладнання та запірної арматури в необхідній кількості для локалізації імовірних аварій та надзвичайних ситуацій.

Для локалізації та ліквідації можливих аварій в області цілодобово чергують 23 аварійно - диспетчерські служби. Розроблений перелік сил та засобів постійної готовності підрозділів. З членами бригад АДС кожні три місяці проводяться тренувальні заняття по плану ліквідації аварійних ситуацій, пов’язаних з витоком газу.

З метою запобігання нещасним випадкам при використанні газу в побуті структурні підрозділи ВАТ «Чернігівгаз» постійно проводять пропаганду Правил безпечного користування газом через ЗМІ. На зустрічах із школярами спеціалісти «Чернігівгазу» читають лекції на цю тему. Двічі на рік, з 15 березня по 15 квітня та з 15 вересня по 15 жовтня, проводиться місячник безпечного та економного використання газу.

Працівники підприємства роблять все можливе, аби забезпечити стабільне та безаварійне газопостачання в опалювальний період.

Проте, як би не намагалося підприємство знизити ризик виникнення надзвичайних ситуацій, випадки, пов’язані з зовнішнім втручанням в систему газопостачання іноді трапляються. Зокрема, з 4-го на 5-те жовтня, невідомі особи шляхом перекривання кранів залишили без газопостачання багатоповерхівки по вул. Стрілецькій, 1, Єськова, 4, пр-ту Миру, 213-а та 215. В зв`язку з цим, керівництво ВАТ «Чернігівгаз» вимушене було подати відповідну заяву до органів внутрішніх справ для пошуку злочинців.

З настанням опалювального сезону актуальною стає тема лімітної дисципліни та боргів за спожитий газ. Насамперед, це стосується промислових, комунально-побутових підприємств та підприємств ТКЕ. ВАТ «Чернігівгаз» звертається до керівників: «Забезпечити своє підприємство лімітами газу на наступний період можливо тільки за наявності 100% розрахунків за спожитий ресурс. Дотримання цих вимог дозволить безперебійно постачати газ до всіх категорій споживачів».

Також, як показує практика минулих років, в період коли на дворі стає прохолодно, трапляються випадки самовільного підключення до системи газопостачання. Абоненти-боржники намагаються зробити це самостійно і таким чином безобліково використовувати природний газ.

Самовільне підключення, в першу чергу, ставить під загрозу безпеку мешканців. Витік газу, який неминучий при самостійному підключенні, може призвести до вибуху.

В зв`язку з цим, ВАТ «Чернігівгаз» звертається до своїх абонентів з наполегливим проханням повідомляти про відомі випадки самовільних підключень за телефоном 104, а боржникам нагадує про необхідність погашати борги та своєчасно і в повному обсязі сплачувати поточні платежі за природний газ.

Пам’ятайте! Із газом треба бути обачними.

Не користуйтеся саморобними обігрівальними пристроями та печами. Не займайтеся самовільним ремонтом, заміною, перестановкою або підключенням газових приладів до систем газопостачання. Неухильно дотримуйтеся правил експлуатації газового обладнання, аби це благо цивілізації не зруйнувало ваше помешкання і не заподіяло шкоди вашому здоров`ю і життю.

Довідка. ВАТ «Чернігівгаз» забезпечує транспортування, постачання природного та скрапленого газу до споживачів 23-х адміністративних районів.

В області газифіковано природним газом 16 міст, 29 селищ міського типу та 485 сіл. Рівень газифікації Чернігівської області складає 58%. Службами підприємства та його районними управліннями забезпечується технічне обслуговування 12134 км газопроводів, 1945 газорозподільних пунктів, 637 станцій катодного захисту та газове обладнання в 330000 квартирах житлових будинків та комунально-побутових об`єктах. На вказаних роботах задіяні 1500 чол.

 

Коментарі (5)

ЧПО | 2009-10-16 14:24

ЧПО Зобов'язаний повідомити загалу, що ВАТ "Чернігівгаз", як токажуть "приказал долго жить". Всі працівники 13 жовтня підписались, що ознайомлені з наказом від 5.10. про скорочення штатів. Що означає це на практиці? Ніхто нічого сказати не може, але одне можна сказати точно, особливо турбуватися в таких умовах про стан газових мереж та безперебійне газопостачання ніхто і на думці не має, адже годинник цокає та відлічує згідно закону двомісячний термін. А хто ж буде турбуватися про Вас, шановні абоненти, на підвісі? Питання риторичне. Так, що всі байки що в цій статті, хай залишаються на совісті хазяїв прес-служби ВАТ " Чернігівгаз ". А заробітну плату за серпень коли віддасте, мать вашу?
Вікна звичайні, та це вже якось приїлося та і "коні", як-то кажуть, не винні. Тут потрібно "техніцки".
Побалакаємо краще про високе. Ось, наприклад, з'явилася нова ініциатива Чернігівських чиновників - проект "728". Новий прект - це концептуальне продовження березневого конкурсу "Танець мрії".Щось на зразок пісенного шоу. Учасники - Наталія Романова, Вадим Антошин, Оксана Туник-Фриз та ще 17 "сливок общества".
Як відомо в "танці мрій" брала участь і голова правління ВАТ "Чернігівгаз" Ярова Алла. Якщо притримуватися логіки, то мабуть, ми скоро станемо свідками і її "пісенних шедеврів". І раніше і зараз мистецтво перемагає " меркантильні інтереси" у вигляді якихось там боргів із заробітної платні. Так що панове господа- товарищі, не будем скиглить й танцювати, а будем краще ми співати. Але на думку якось настирливо лізуть не веселі рядки, а щось на зразок "вставай, проклятьем заклейменный".

Бывший | 2009-10-15 08:42

ЧПО
А что, окна уже бронированные? Или сетку-отбойник поставили?

Бывший | 2009-10-15 08:38

Какое там скорочення! В "Черниговгазе" уже давно нет главного. Это качественные опытные кадры.
Именно это главное в любой организации. Однако понимание такового или не доступно временщикам типа иванковых или яровых, или просто не нужно исходя из их целей на должности.
Так что заботиться о потребителях могут или те, кому больше податься некуда, или в лучшем случае пенсионеры, которым лишь бы "дотянуть".

Fedot | 2009-10-14 21:53

А что и в правду за август не расчитались? Они там что на энтузиазме работают?

ЧПО | 2009-10-14 18:26

 Зобов'язаний повідомити загалу, що ВАТ "Чернігівгаз", як токажуть "приказал долго жить". Всі працівники 13 жовтня підписались, що ознайомлені з наказом від 5.10. про скорочення штатів. Що означає це на практиці? Ніхто нічого сказати не може, але одне можна сказати точно, особливо турбуватися в таких умовах про стан газових мереж та безперебійне газопостачання ніхто і на думці не має, адже годинник цокає та відлічує згідно закону двомісячний термін. А хто ж буде турбуватися про Вас, шановні абоненти, на підвісі? Питання риторичне. Так, що всі байки що в цій статті, хай залишаються на совісті хазяїв прес-служби ВАТ " Чернігівгаз ". А заробітну плату за серпень коли віддасте, мать вашу?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині СБУ виявила схрон російських боєприпасів

SVOBODA.FM