Останнє оновлення: 17:51 неділя, 15 червня
Оподаткування / Виховання
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Київські школярі в гостях у чернігівських податківців

Київські школярі в гостях у чернігівських податківців

Система оподаткування з'явилася з виникненням найпростішої державної моделі. Багато грошей витекло з державних скарбниць, доки справляння податків не вдосконалили настільки, що зробили їх одним з основних джерел доходу держави.

Виховання у нашої молоді - майбутніх платників податків - податкової культури, це нагальна справа. Адже, як відомо, життєві цінності формуються ще в дитинстві.

Для учнівської молоді у ДПІ у м. Чернігові започатковано зустрічі, дні відкритих дверей, конкурси, ігри, вікторини тощо.

Цього разу у податківців гостювали учні із Києва. Зустріч з ними провів перший заступник начальника ДПІ, начальник ГВПМ Сергій Бойко. Він зробив екскурсію по інспекції, показав чергову частину та запросив дітей до свого кабінету.

„Значна увага приділяється нами профілактичних заходів, спрямованих на попередження правопорушень,” - розповів про роботу податкової міліції міста Сергій Бойко.

Учні з задоволенням слухали про історію збирання податків з часів Київської Русі, виникнення і розвиток податкової системи у різних країнах світу.

Міські податківці втілюють у життя програму по роботі з молоддю, проте не тільки з чернігівськими школярами, а й з учнями інших міст. Дітям було все до вподоби, цікавилися вони і виставкою робіт, представлених на конкурс „Податки очима дітей - 2009”.

Наприкінці зустрічі податківці подарували дітям податкову абетку, у якій використані роботи учасників цього конкурсу.

„Ми переконані, що це ще один спосіб ненав’язливо прищеплювати дітям податкову культуру”, – підсумував С. Бойко зустріч зі столичними школярами.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чернігів: ворота і ноу-хау у … середньовіччі

SVOBODA.FM