"Ясен" витримав перевірку
Цукреки, мармелад та пряники чернгігівського підприємства "Ясен" за всіма показниками відповідають вимогам нормативної документації. Такі результати перевірки інспекторів відділу державного нагляду ДП "Чернігівстандартметрологія".
Про це повідомила начальник відділу держнагляду за додержанням стандартів, норм і правил та державного метрологічного нагляду ДП "Чернігівстандартметрологія" Тетяна Романюта.
"Інспектори перевірили партії цукерок "Дует", мармеладу "Зоря" та пряників "Фантазія", - сказала вона.
Усі перевірені партії відповідали вимогам відповідних ДСТУ за органолептичними та фізико-хімічними показниками.
"У ході перевірки порушень не встановлено", - додала Тетяна Романюта.
Як повідомлялося, цього року ВАТ "Продовольча компанія "Ясен" стала переможцем регіонального конкурсу "Чернігівська якість". Минулого року продукція підприємства перемогла у Всеукраїнському конкурсі якості товарів та послуг "100 кращих товарів України".
Прес-служба ДП "Чернігівстандартметрологія"
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 6895 |
Посилання до теми:
27.05.2008 Ясько? Їжте його! ФОТОфакт
22.05.2008 Чернігівська ОДА визнала «Ясен» об’єктом рейдерських атак
5.05.2008 Чернігівська вода буде кращою в Україні?
16.04.2008 Солодкі цехи ВАТ «Ясен». ФОТОрепортаж
15.04.2008 ВАТ «Ясен» під прицілом рейдерів. Не без допомоги державних органів
11.04.2008 Рейдерська атака на «Ясен»?
4.04.2008 Оббрехали мінералку від "Ясена"?
Додати коментар: