Останнє оновлення: 16:32 понеділок, 10 червня
Благодійність
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Юрій Коптєв відремонтував реанімацію у Прилуках
Юрій Коптєв відремонтував реанімацію у Прилуках

Юрій Коптєв відремонтував реанімацію у Прилуках

Московський бізнесмен, благодійник і меценат Юрій Коптєв не стомлюється робити подарунки рідним Прилукам Чернігівської області, де народився і виріс.

До Дня міста він подарував прилучанам відремонтовану і оснащену за євростандартами реанімацію. Урочисті входини в оновлене відділення центральної міської лікарні відбулися за участю голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка та голови Прилуцької міськради Юрія Беркута.

Як розповів кореспонденту УКРІНФОРМу Юрій Коптєв, в реанімаційному відділенні зроблено чудовий євроремонт, встановлено комп’ютер, камеру відеоспостереження, переговорний пристрій, спеціальні ліжка тощо. Це не медичне обладнання, але це перший крок до підвищення рівня обслуговування пацієнтів.

"Я цим зайнявся тому, що минулого року в цьому відділенні помер мій батько. Коли я зайшов туди - не повірив, що це реанімація. Мені захотілось віддати шану своєму батькові і сприяти тому, щоб інші люди, які потраплять сюди, залишались живими. Дай Бог, щоб у цьому приміщенні більше ніхто ніколи не помирав", - сказав благодійник.

Він також повідомив, що голова ОДА Володимир Хоменко на відкритті відділення пообіцяв організувати на базі прилуцької лікарні сучасний медичний центр, де допомогу отримували б не тільки прилучани, а й жителів сусідніх районів, в яких медичне обслуговування - на дуже низькому рівні.

Ще одним подарунком Юрія Коптєва Прилукам до Дня міста стало відкриття реконструйованого за його кошт приміщення краєзнавчого музею. В затишних залах першого поверху тепер співають птахи і ревуть дикі звірі. Звуковий запис голосів представників тваринного світу Прилуччини гармонійно доповнює з великим смаком створену експозицію.

Загалом за півтора роки благодійної діяльності Юрія Коптєва місто Прилуки змінилось до невпізнанності. Окрім вищезгаданого, коштом бізнесмена і стараннями заснованої ним Першої міжнародної будівельної компанії тут встановлено два нових пам’ятники - Т. Шевченку-художнику і народному артисту України Миколі Яковченку, реконструйовано Театральну площу, відремонтовано фасад міського Будинку культури та учбові класи Прилуцького професійного ліцею, проведено Перший міжнародний Воздвиженський ярмарок.

У травні цього року Ліга українських меценатів нагородила Юрія Коптєва премією імені Євгена Чикаленка. Це єдина відзнака Ліги, яка не має фінансового підкріплення, а є своєрідною подякою меценатам за їхню благодійну діяльність.

Коментарі (8)

Моспан А.Н. | 2021-01-18 03:34

Здравствуйте,
  Я пытаюсь найти друга детства Коптева Юрия Викторовича (19 июля 1962года рождения).
Прочла статью о нем на вашем сайте.
  Прошу Вашей помощей в поиске моего товарища.
Если можно отправьте его координаты имейл или любые другие.
Также подскажите как мне с ним можно связаться.
  Заранее благодарю.
Моспан А.Н

Евгений | 2011-12-14 02:02

Очень обидно что чем больше человек делает добра людям - больше ему ставят палки в колеса. Огромное уважение ВАМ!

++++++ | 2011-10-25 13:56

Прекрасный человек, с большим и благородным сердцем.

Лидия | 2010-09-06 00:03

Юрий Николаевич, Ваша любовь к городу, Ваше бережное и уважительное отношение многое меняет в людях. Благодаря Вам изменился город, и люди- появилась любовь, тепло, уважение, радость..... Пусть же в Вашей душе всегда будет ощущение счастья и радости, спокойствия и целостности, гармонии и любви.

Ирина Палеха | 2010-02-12 12:44

 Уважаемый, Юрий Викторович,все то что вы делаете для нашего родного города - это очень важно.Но главное даже не материальные аспекты,а то что своим примером ВЫ учите нас ,прилучан, по другому смотреть на мир и свои корни....Благодаря ВАМ я ,коренная прилучанка,увидела свой родной город в другом облике и диаметрально поменяла отношение к Прилукам. А это дорогого стоит.
ОГРОМНАЯ БЛАГОДАРНОСТЬ ВАМ И ВАШИМ РОДИТЕЛЯМ.

Вика | 2009-12-30 20:16

Уважаемый Юрий Викторович!!! Вы Умница. Поздравляем с наступающим Новым годом!!!

валера | 2009-12-03 17:38

жаль что он один такой.

Юра | 2009-11-17 22:12

Город Прилуки изменился до неузнаваемости. Этот процесс радость для сердца и наслождение для глаз. Юра Коптев благословение для всех, кто хоть раз имел возможнось знать этого человека. Бог даёт ему столько енергии, что её хватает на всех. Слава Богу за него.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  У житті є завжди місце для… півоній

SVOBODA.FM