Останнє оновлення: 17:45 п'ятниця, 22 лютого
Газифікація
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Блакитний вогник запалав у Великому Дирчині
Блакитний вогник запалав у Великому Дирчині

Блакитний вогник запалав у Великому Дирчині

Вчора, 7 серпня у селі Великий Дирчин Городнянського району відбулось відкриття газогіну, який приніс “блакитний вогонь” у 57 будинків мешканців села.

Розпочате у 2006 році будівництво газопроводу через нестачу коштів та деякі інші технологічні питання було завершено лише у 2008-му.

За цей час прокладено понад 2 кілометри труб від магістрального газогіну до села — за бюджетні гроші та близько 6 кілометрів по селу — за рахунок дирчинців, які створили відповідний кооператив.

На будівництво газопроводу держава виділила близько 200 тисяч гривень, майже стільки заплатили за газ у власних будинках селяни — приблизно по три з половиною тисячі гривень з оселі.

"Цей магістральний газогін біля вашого села у 90-х роках будувало наше господарство за власний кошт, коли я працював тут" — сказав заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло на святі запалення та освячення "блакитного вогника". — “І тоді ми поставили “заглушку” на Дирчин з надією на те, що колись тут буде газ — і не помилились”.

За останні три роки в Городнянському районі було газифіковано стільки сіл, скільки за всі роки радянської влади.

Олександр Шанойло підкреслив, що це відбулось тільки тому, що люди повірили в себе, взяли ініціативу у свої руки: створили кооператив, вклали свою частину коштів і долучили до цього державне фінансування.

Ігор КУЗЬМЕНКО, с. Великий Дирчин

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про якість шкільної освіти - гостро і без купюр у «Вечері на Свободі»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор