Додаткові вечірні маршрути сміттєвозів
Комунальне підприємство АТП-2528 Чернігівської міської ради із понеділка, 14 червня, почало запроваджувати вечірні маршрути збирання сміття на найбільш проблемних сміттєвих майданчиках з точки зору ЖЕКів і громадян міста.
Про це повідомляє підприємство на своїй стрінці у мережі Фейсбук.
За словами керівника підприємства Руслана Волока, міський голова Владислав Атрошенко поставив завдання перед комунальниками: все зробити, аби сміття забиралося регулярно і не створювалися некомфортні ситуації з переповненими контейнерами на майданчиках.
Вечірні маршрути працюватимуть також у вихідні й свята. До того ж, сміттєзбитральна техніка АТП-2528 , як і раніше, забиратиме сміття на ранкових маршрутах за звичним графіком, як і раніше.
Під час обкатки додаткових маршрутів, перевіряється і наповнюваність євроконтейнерів, які за оцінкою ЖЕКів і обслуговуючих підприємств визнані проблемними.
У разі необхідності будуть ще вводитися додаткові маршрути.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 4002 |



















Додати коментар: