Останнє оновлення: 11:25 четвер, 28 жовтня
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Чернігівці почали купувати більше нових авто
Чернігівці почали купувати більше нових авто

Чернігівці почали купувати більше нових авто

Минулого місяця у Чернігові та області придбали 165 нових автомобілів. Це на 200% більше, ніж у квітні минулого року, коли за місяць зареєстрували 55 машин.

Сума покупок перевищила 4,5 млн доларів США без врахування вартості додаткового обладнання. Лідером серед брендів минулого місяця було Renault. Понад 30 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Toyota, Kia, Skoda та Chery, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Toyota RAV4 отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив майже 9% ринку. Також у регіоні часто реєстрували KiaSportage і Renault Logan.

Понад 70% зареєстрованих автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами, склала 27% ринку, а середній об’єм двигуна становив 1,9 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 51%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у квітні, склала майже 28 тис. доларів.

Загалом у квітні в Україні зареєстрували 10 000 нових автомобілів. Це на 11% більше, ніж у березні і на 170%, ніж у квітні минулого року. Сума витрат минулого місяця склала 330 млн доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Для порівняння, у квітні минулого року кількість зареєстрованих авто становила 3 700. Найпопулярнішою маркою була Toyota, а бестселер серед моделей – Kia Sportage.

Нагадаємо, у першому кварталі поточного року у Чернігові та області придбали 365 нових автомобілів. Сума покупок становила 10 млн доларів. Лідером серед брендів у січні-березні було Renault, а найпопулярніша модель – Renault Duster.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

SVOBODA.FM