Останнє оновлення: 16:49 четвер, 13 серпня
аукціон
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Б'ють рекорди: скільки треба заплатити, щоб торгувати в Чернігові кавою та хот-догами?
Б'ють рекорди: скільки треба заплатити, щоб торгувати в Чернігові кавою та хот-догами?

Б'ють рекорди: скільки треба заплатити, щоб торгувати в Чернігові кавою та хот-догами?

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні, повідомили у міській раді. Конкурс щодо надання права на укладення договорів щодо розміщення тимчасових об’єктів для здійснення пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом відбувся вчора, 13 липня.

 З минулого року в Чернігові право на здійснення такої пересувної торгівлі продається на відкритих аукціонах.  Цього року через карантинні заборони початок сезону цієї торгівлі і аукціон відбуваються пізніше.

Але, відповідно до прийнятих цього року змін, право торгівлі тепер продається не на один, а на три наступних роки. Виросли і ставки. Якщо минулого року максимум, який заплатитили підприємці склав 2,1 тисячі гривень, то нині, за словами заступника міського голови Олександра Ломака, пропозиції сягнули за позначку 3 і 4 тисячі гривень.
Найдорожче місце – у сквері Хмельницького. За квадратний метр, де будуть продавати каву, солодку вату, тощо буде сплачуватися 7,35 тисяч гривень. На вулиці Рокоссовського біля магазину «АТБ» є місця з цінником у 4 тисячі гривень. Олександр Ломако зазначив, що в середньому ціни піднімалися у 2–3 рази.
Усього цього року заявки від підприємців надійшли щодо 36 з 47 запропонованих містом локацій для пересувної торгівлі. Найбільше бажаючих – по 7 – виявилося на місця навпроти магазину «АТБ» по вулиці Рокоссовського. На більшість об’єктів ціна під час торгів зросла в кілька разів.
Тепер протягом двох тижнів переможці торгів мають укласти договори. Якщо не зроблять цього, то переможцем стане і той, чия цінова пропозиція на аукціоні була попередньою.  Якщо ж угода не буде укладена взагалі, то місце винесуть на повторний аукціон, який може відбутися на початку серпня.
– Щодо тих затрат, які підприємці минулого року понесли на організацію своїх точок (електроенергія, водовідведення, можливо, щось інше), вони будуть домовлятися з тим, хто переміг цього року. Я думаю, що вони домовляться – адже дешевше компенсувати частину витрат тим, хто зробив це минулого року, ніж «з нуля» укладати договори з обленерго чи водоканалом і знову виконувати роботи. Це точно не буде дешевше і точно не буде швидше. Тому їм вигідніше компенсувати частину цих затрат підприємцям, які перемагали минулого року. Я думаю, що підприємці по-діловому знайдуть мову і вирішать це питання, – резюмував Олександр Ломако.  
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор