Останнє оновлення: 08:36 субота, 19 вересня
слідчий ізолятор
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / В Чернігівському СІЗО відкрили платну камеру «підвищеного комфорту».ФОТО
В Чернігівському СІЗО відкрили платну камеру «підвищеного комфорту».ФОТО

В Чернігівському СІЗО відкрили платну камеру «підвищеного комфорту».ФОТО

У Чернігівському слідчому ізоляторі з’явилися платні камери. Про це заявила заступник міністра юстиції Олена Висоцька, повідомляє прес-служба міністерства.

Вона нагадала, що постановою Кабінету міністрів України від 22 квітня 2020 року запроваджено експериментальний проект щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов в слідчих ізоляторах України.

«Старт проекту відбувся на базі державної установи «Київський слідчий ізолятор» 8 травня, 19 травня до проекту приєднався Львівський слідчий ізолятор і 25 травня Чернігівський СІЗО. На черзі – Харків і Одеса», - зазначила Висоцька.

За її інформацією, у Чернігівському СІЗО вартість платних камер складатиме: за 1 добу – 500 грн; за тиждень – 1600 грн; за місяць – 3500 грн.

«За цю плату ув’язненим будуть надаватися місця у камерах з побутовими умовами, поліпшеними порівняно до тих, що зараз є у звичайних камерах. Це платні камери із збільшеною нормою площі на одного ув’язненого, із відгородженою санвузловою зоною та мінімальним набором необхідних побутових умов», - заявила заступник міністра.

Вона додала, що перераховані за такі послуги кошти надходитимуть на рахунок спеціального фонду слідчого ізолятора, який використовуватиметься для поліпшення умов у звичайних камерах: поточні ремонти приміщень, заміна сантехніки, електрики та інші подібні поліпшення. 

«Проект триватиме до 31 грудня 2021 року. За його результатами ми вирішимо, чи варто продовжити ініціативу та законодавчо закріпити надання такої платної послуги особам, узятим під варту», - додала Висоцька.


Державна установа «Чернігівський слідчий ізолятор» стала третьою в Україні установою, де запроваджено діяльність «платної камери».

 

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У Сосниці на Чернігівщині відкрили пам’ятний знак одному з творців Української держави початку XX ст

SVOBODA.FM