Останнє оновлення: 18:06 п'ятниця, 28 лютого
ЖКГ
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Двори вздовж вулиці Жабинського будуть освітлюватися краще
Двори вздовж вулиці Жабинського будуть освітлюватися краще

Двори вздовж вулиці Жабинського будуть освітлюватися краще

Вулиця Жабинського в Чернігові поступово «виходить з темряви». КП «Міськсвітло» сьогодні приступило до оновлення цілого району вуличного освітлення по її парній стороні. Міняють дроти повітряних ліній – на ізольовані двохжильні.

Також на 18 стовпах вуличні світильники замінять на «лед» у спеціальних корпусах, оснащених світловідбивачами, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Одночасно роблять ремонт підстанції, яка дає електрику цим лініям. Її дооснащують так, щоби вмикати освітлення вулиці та дворових територій можна було окремо. Тоді у разі якихось поломок може вимкнутися освітлення у дворах – але залишитися вздовж вулиці. Або навпаки.

За словами керівника КП «Міськсвітло» В’ячеслава Ніколенка, підприємство вже рік поступово робить те саме по всьому місту – розділяє мережі вуличного освітлення на окремі, дрібніші ділянки включення. Окрім того, при заміні вуличних світильників по Чернігову вже стараються ставити тільки «лед». Вони світять яскравіше – і там, де з’являються такі, мешканці зразу помічають цю різницю.

Ділянка мікрорайону вулиці Жабинського, де освітлення просто зараз стає новим і кращим, охоплює ряд дворів багатоповерхівок і прилеглі провулки приватного сектору. Раніше ця територія була серед тих по місту, де освітлення слабке, а кількість аварій та відключень - висока.

Окрім заміни обладнання, тут робитиметься також обрізка гілок дерев на 1,5 м від повітряних ліній – відповідно до технічних норм.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Закон про вікна і невідремонтовані коридори

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор