Останнє оновлення: 20:07 середа, 8 липня
Медицина / Танці й результат
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Теоріїя 6 рукостискань справді працює
Теоріїя 6 рукостискань справді працює

Теоріїя 6 рукостискань справді працює

Одного вечора на Facebook дружньо спілкувалися дві подруги. Одна – журналістка SVOBODA.FM в Чернігові, друга – співробітниця компанії Philips в Ейндховені (Нідерланди).

Заодно обговорили тодішній хіт мережі – відеопривітання з 8 березня від сильної половини Чернігівського обласного онкодиспансеру. Ролик настільки креативний, динамічний і дотепний, що миттєво набрав мільйони переглядів.

Світ тісний...

Ірина, сама колишня чернігівка, показала креатив від земляків у себе в компанії.

Менеджери відомої фірми не встояло перед вибухом української щирості й дотепності. Публікація «Працівники Philips в захваті від уваги чернігівських лікарів до своїх жінок» отримала понад 8000 переглядів.

Ниточка симпатії зав'язалася у вузлик корисної справи... і вже невдовзі чернігівські онкологи отримали сертифікат на додаткову робочу станцію до комп’ютерного томографа.

А редакція SVOBODA.FM радіє, що посприяла, ставши «останнім рукостисканням» у ланцюжку корисної справи на результат, про який повідомляє Чернігівський обласний онкологічний диспансер:

Онкологи натанцювали на станцію для кт

Представники компанії Philips подарували Чернігівському обласному онкологічному диспансеру сертифікат на додаткову робочу станцію до комп’ютерного томографа.

Це відбулося в межах відкриття нового корпусу радіотерапевтичного відділення під сучасне променеве обладнання – лінійний прискорювач, яке сталося 11 травня цього року. Вручали сертифікат під час прес-конференції.

Як зазначив головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб, станція забезпечує підготовку пацієнта до променевої терапії. Обладнання використовується інженерами-фізиками для планування лікування.

За словами представників компанії Philips, робоча станція належить до останнього покоління, вона має велике значення для обробки інформації після дослідження і є логічним доповненням до комп’ютерного томографа виробництва тієї ж самої компанії, яким оснащено новий корпус.

Подарунок має цікаву передисторію, яка своїм корінням сягає 8 Березня, коли гуляти Інтернетом пішов кліп-привітання від чернігівських чоловіків-онкологів.

На Ютубі і в соцмережах ролик став настільки "вірусним", що вийшов далеко за межі Чернігова і навіть України. Мовиться про працівників відділу візиту клієнтів підприємства Philips Healthcare міста Бест (Голландія), пише видання SVOBODA.FM.

«Підрозділ всесвітньо відомої компанії Philips виробляє медичну апаратуру. Підприємство відвідують відомі лікарі, міністри, директори лікарень. Тут були посол України, королева Голландії її високість Максима», – повідомила SVOBODA.FM уродженка Чернігова Ірина Пилипович, координатор з планування компанії.

Ірина розіслала посилання на продукт творчості чоловічого колективу Чернігівського онкодиспансеру своїм колегам і керівництву та повідомила, що начальник відділу планування Річард Де Йонг під враженням від такої професійності й уваги до жінок та зазначив, що в чернігівських лікарів є чому повчитися.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор