Останнє оновлення: 22:03 субота, 16 лютого
Територія міста
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Паркан в стилі «я тебя слепила из того, что было…» – це для демонстрації
Паркан в стилі «я тебя слепила из того, что было…» – це для демонстрації

Паркан в стилі «я тебя слепила из того, что было…» – це для демонстрації

«Стиль огорожі скверу імені Богдана Хмельницького залишатиметься без змін», – повідомляє Управління ЖКГ Чернігівської міськради у Facebook.

Йдеться про те, що днями чернігівці могли помітити дещо незвичний вигляд металевої огорожі навколо скверу імені Богдана Хмельницького.

В управі ЖКГ поспішають заспокоїти: нові секції використані підрядником лише для демонстрації інших зразків огорожі і будуть демонтовані. Демонстрація секцій проводиться під час виконання підрядником відновлення раніше встановленої огорожі скверу. Іншу огорожу встановлювати не будуть.

Наприкінці минулого року під час огляду було виявлено корозійне пошкодження металевої огорожі скверу Богдана Хмельницького. Підрядник має її відновити за власний рахунок. При цьому огорожу буде демонтовано, очищено з допомогою піскоструменю, оцинковано, пофарбовано та повторно встановлено. Для цього роботи виконуватимуться поетапно – спочатку на одній частині секцій огорожі, потім – на іншій, і так поки буде оброблено всю металеву огорожу.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Коли твій «новий курс» викликає бридке deja vu

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор