Останнє оновлення: 16:05 четвер, 25 лютого
Оподаткування
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / 4,5 мільйона за землю не дійшли до бюджету
4,5 мільйона за землю не дійшли до бюджету

4,5 мільйона за землю не дійшли до бюджету

Завершено розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати земельного податку в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 212 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області, під процесуальним керівництвом якої тривало розслідування.

Як встановлено, фінансовий директор одного з товариств у Чернігові в період з 2013 по 2014 роки безпідставно не задекларував та не сплатив зобов’язання із земельного податку.

Як сказано в повідомлення прокуратури, він цього досяг «шляхом не укладення договорів оренди земельних ділянок, на яких розташовані придбані об’єкти нерухомості, та ухилення від їх державної реєстрації, в порушення вимог Податкового кодексу України».

Застосування такої схеми ухилення від сплати податку призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів на загальну суму понад 4,5 млн грн.

В ході досудового розслідування обвинуваченим відшкодовано всю шкоду завдану державі, заподіяну внаслідок несвоєчасної сплати податків.

Відповідно до кримінального процесуального законодавства до суду скеровано клопотання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності згідно вимог ч. 4 ст. 212 КК України.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM