Останнє оновлення: 17:49 понеділок, 21 січня
Шахер-махер
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Кому мільйонів? Ось вони, на базарі
Кому мільйонів? Ось вони, на базарі

Кому мільйонів? Ось вони, на базарі

16 років тому овочевий павільйон Центрального ринку Чернігова площею 2498,6 кв. м було оцінено всього в 15 тисяч 227 гривень (близько трьох тисяч доларів). Це всього лише 6,09 грн за квадратний метр!

М’ясний павільйон площею 758,9 квадрата оцінили аж вдвічі дорожче – в 33 тисячі грн, тобто в 43,5 грн за квадратний метр площі.

Виходить, фактично навіть на той час реальна вартість майна була штучно занижена у десятки разів!

Надзвичайно цікавою є процедура приватизації Спільного підприємства «Чернігівський ринок» та подальшою передачею найціннішого майна СП «Чернігівський ринок» (йдеться про овочевий і м’ясний павільйони та прилеглі асфальтні майданчики) новоутвореному підприємству ТОВ «Кооперативне підприємство «Чернігівський колос»», до якого старе підприємство увійшло як співзасновник.

До речі, за ТОВ «КП «Чернігівський колос»» числиться ще три дочірніх підприємства: ДП «Колос-2», ДП «Колос-3» і ДП «Колос-4». Всі вони мають єдину юридичну адресу, один офіс, єдиний номер телефону і єдину бухгалтерію.

Не берусь стверджувати, чи створені вони формально, але скоріше за все – так, бо ж практичної діяльності не проводять, їх лише зрідка використовують для проведення окремих фінансових операцій.

Одна з колишніх працівниць ринку Наталія Ратушна порахувала, що в цілому в касу ринку щомісяця має надходити 800-900 тисяч гривень (це без урахування того, що кожен, хто торгує в м’ясному павільйоні, платить щоденний збір за місце). Реально ж сума задокументованих надходжень з усіх підприємств «Колос» становить не більше 250-300 тисяч грн.

Тож якщо копнути глибше, виявлені факти можуть «потягнути» не на одну кримінальну справу і тоді на здивування громади випливе багато гучних прізвищ – колишніх і теперішніх.

Хтось запитував, де взяти гроші в бюджет міста? Ось вони – мільйони під самим носом!

Коментарі (5)

товарищ | 2016-03-27 08:56

Торгующий на рынке
Вы говорите за налоговую,мне кажется она на рынок не заходит и не видет что в кафе нет обычных кассовых аппаратов и водку продают разлитую в подвалах.

гога | 2016-03-25 17:09

хватить мовчати пора вила брати

Вася | 2016-03-25 16:41

ОГО-ГО !!!!
Это тот самый овочевий павільйон? Ряды под навесом?

ОГО-ГО !!!! | 2016-03-25 15:59

 ..а Сырожа А. тут причем (фото) ?!

Торгующий на рынке | 2016-03-25 15:26

Все знают,что Калиниченко(директор ООО "Колос" ) аферистка и взяточница. Платим непомерные суммы за аренду и за элетроэнергию в бухгалтерию, по фиктивные счетам, на которых после оплаты нам ставили штампик "оплачено" и не выдавали никому никаких приходных ордеров. и налоговая не видит. А это налоги в гор.бюджет : от Колоса,за электроэнергию от энергосетей.Вот и деньги в городской бюджет.И опять нам повысили аренду,а Калиниченко Мельничуком прикрывается и говорит,что имела всех ввиду.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Біля заправки, що «притягує» ДТП, знову зіткнення

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор