Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Транспорт
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Як перемалювали тролейбусні маршрути Чернігова
Як перемалювали тролейбусні маршрути Чернігова

Як перемалювали тролейбусні маршрути Чернігова

Комісія з підготовки пропозицій до моделі транспортної мережі Чернігова розглянула пропозиції експертів, фахівців та громадських активістів щодо зміни руху міського електротранспорту.

Після обговорення комісія попередньо вирішила: деякі маршрути скоротити, а деякі подовжити.

Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю Чернігівської міськради.

В міськраді зауважили, що для нормального функціонування тролейбусного руху необхідно мати не менш 115 машин рухомого складу. Нині місто має 60 машин, які ще можна (умовно) експлуатувати, та 22 одиниці, які не підлягають ремонту. У 2016 році планується придбання 10 тролейбусів.

Як повідомляє ВЗГ міськради, «всі зауваження та пропозиції приймаються», і надає для цього номери телефонів: 675373, 675013 та електронну адресу: transport@chernigiv-rada.gov.ua (управління транспорту та зв’язку міської ради).

Отже, тролейбусні маршрути:

1 маршрут: Залізничний вокзал – Сіверянка. Пропонується трасу маршруту залишити без змін. Випуск і інтервал буде визначатися за наявністю рухомого складу.

2 маршрут: Автозавод – вул. Шевченка. Пропонується тимчасово призупинити до збільшення кількості рухомого складу.

3 маршрут: Автозавод – Залізничний вокзал. За можливості планується один-два випуски (як зараз) на вул. Івана Мазепи для компенсації перенесеного 4-го маршруту. Розклад пропонується підлаштувати під рух приміських електричок.

4 маршрут: Автозавод – вул. Індустріальна. Пропонується змінити трасу маршруту. Замість вулиці Івана Мазепи маршрут буде прямувати проспектом Перемоги (таким чином компенсувати призупинення маршрутів 2 та 3) та скоротити до вул. Індустріальної. Інтервал руху планується зменшити.

5 маршрут: Подусівка – Залізничний вокзал. Пропонується скоротити до залізничного вокзалу. Випуск і інтервал – за кількістю наявного рухомого складу.

6 маршрут: вул. Незалежності – вул. Пухова. Пропонується змінити трасу маршруту так: вул. Незалежності ... пр. Перемоги – вул. Молодчого – вул. Шевченка – вул. Рокоссовського – вул. Доценка – вул. Пухова – вул. Бєлова – вул. 1-го Травня – пр. Перемоги ... вул. Незалежності. Випуск та інтервал – за кількістю рухомого складу.

7 маршрут: вул. Пухова – вул. Індустріальна. Пропонується скоротити до вул. Індустріальної. Випуск і інтервал буде визначатися за кількістю наявного рухомого складу.

8 маршрут: вул. Пухова – вул. Індустріальна. Пропонується скоротити до вул. Індустріальної. Випуск і інтервал буде визначатися за кількістю наявного рухомого складу.

9 маршрут: вул. Пухова – ТЦ «Мегацентр». Пропонується змінити трасу маршруту з заїздом на вулиці Пухова та Бєлова. Випуск і інтервал буде визначатися за кількістю наявного рухомого складу.

10 маршрут: Автозавод – «Сіверянка». Пропонується продовжити трасу маршруту до «Сіверянки». Випуск та інтервал – за наявністю тролейбусів.

11 маршрут: вул. Незалежності – Бобровиця. Пропонується створити новий тролейбусний маршрут через вул. Козацьку. Випуск та інтервал – за наявністю тролейбусів.

12 маршрут: Залізничний вокзал – Бобровиця. Перспективний тролейбусний маршрут по пр. Перемоги та вул. Рокоссовського. Можливість реалізації залежить від наявності тролейбусів.

«2+9» маршрут: вул. Пухова – Автозавод. Перспективний тролейбусний маршрут, який буде об'єднувати траси маршрутів 2 та 9. Можливість реалізації залежить від наявності рухомого складу.

новімаршрути

Коментарі (3)

жанна | 2016-03-24 15:33

СашкоА где же линия по 50 лет ВЛСКМ (или как там она сейчас называется)?
Усьо... Бобик сдох?
нічого не здох. 50 років ВЛКСМ - це тепер козацька. читай матчасть :))

Василь | 2016-03-24 11:37

11 маршрут: вул. Незалежності – Бобровиця. Пропонується створити новий тролейбусний маршрут через вул. Козацьку. Випуск та інтервал – за наявністю тролейбусів.

Сашко | 2016-03-24 11:22

А где же линия по 50 лет ВЛСКМ (или как там она сейчас называется)?
Усьо... Бобик сдох?
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM