Останнє оновлення: 18:55 четвер, 27 лютого
будівельне свавілля
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Зупинено незаконне будівництво в Чернігові на вулиці Князя Чорного
Зупинено незаконне будівництво в Чернігові на вулиці Князя Чорного

Зупинено незаконне будівництво в Чернігові на вулиці Князя Чорного

Чернігівські забудовники продовжують не дотримуватися загальноприйнятих правил щодо надання достовірної інформаціїї у деклараціях про початок будробіт, а також ігнорують той факт, що будівництво розташоване на території пам'ятки археології місцевого значення.

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт щодо будівництва п'ятиповерхових житлових будинків у м. Чернігові по вул. Князя Чорного, 4а (І-ІІІ черга) за подання недостовірних даних у дозвільному документі.

Під час проведення перевірок Інспекція виявила, що замовник будівництва — КП “Чернігівбудінвест” — вказав недостовірні дані у декларації про початок будробіт. Зокрема, вказана в декларації проектна документація розроблена не в повному обсязі (робочий проект на ІІ та ІІІ черги не розроблений).

Також встановлено, що земельна ділянка, на якій знаходиться об’єкт будівництва, відноситься до території пам’ятки археології місцевого значення поселення передгороддя (X-XVIII ст.) стародавнього Чернігова, а І черга робочого проекту не погоджена з Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської Облдержадміністрації.

Це дало підстави ДАБІ зупинити будівельні роботи, скасувати реєстрацію декларації про початок будробіт, порушника оштрафовано на 124 тис. грн.

Коментарі (3)

Дедушка Куку | 2015-12-23 15:59

Бабушка Ау
Нет, плять, все новострои делают Чернигов туристической и архитектурной Меккой)))))).
Проект смотрела, бабушка?

Бабушка Ау | 2015-12-23 15:36

Нет, пусть будет свинарник, конюшня, мусорка. Пусть валят туристы из города, пусть люди в говне живут. А то вдруг построят, да ещё и газоны посеют, да ещё и дорогу отремонтируют... А там гляди - детскую площадку сооружат!!!
Живу рядом. Люди, вам в кайф в говне жить? Пусть строят.

Антисоронович | 2015-11-27 12:16

Верхній шар грунту ( найбільш цінний для археологів) вже тричі перевернутий ,бо виритий котлован.ЩО тепер зможуть знайти там археологи? Якщо, дійсно, пріоритетним є саме дослідження, а не банальний віджим бабок для археологів. Поїзд пішов, і відновлення будівельних робіт - це справа часу. Причому безкарно не тільки для тих, хто будує, а й для тих, у кого у куцих голівках зародилася ідея ТАМ будувати.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Закон про вікна і невідремонтовані коридори

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор