Останнє оновлення: 18:29 понеділок, 17 листопада
Економіка
Постійне посилання: http://newvv.net/economic/chernigov/217582.html
 Комапанія Reikartz Hotel Management відкриє 2 готелі в Чернігові?

Комапанія Reikartz Hotel Management відкриє 2 готелі в Чернігові?

Компанія Reikartz Hotel Management заявила про наміри відкрити готель "Reikartz Чернігів" й "Raziotel Чернігів" у нашому місті в 2013 році.

Про це сказано в повідомленні компанії.

У 2013 році завершиться реконструкція будинку в центрі Чернігова на вулиці Гетьмана Полуботка, 22, (там колись знаходився гуртожиток і поруч їдальня „Українські страви”) у якому й будуть розташовані обидва готелі.

Готельний комплекс у Чернігові стане третім проектом під управлінням Reikartz Hotel Management, що поєднує готелі різних категорій і з окремою інфраструктурою в одному будинку.

Готель "Reikartz Чернігів" (4-зірковий) розрахований на 50 номерів, включає ресторан європейської й української кухні, конференц-зал на 100 осіб, а також безкоштовний доступ до мережі інтернет на всій території готелю.

Готель "Raziotel Чернігів" (2-зірковий) включає 80 номерів, цілодобовий лобі-бар з напоями й закусками, безкоштовний сніданок "шведський стіл" і доступ до мережі інтернет у лобі.

На знімку: в кадрі саме той будинок

Коментарі (1)

Алекс72 | 2012-06-25 14:48

А ті хто живе в гуртожитку про це щастя знають?


































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Театр із глядачем... на сцені. Литовські хроніки. Ч.2

SVOBODA.FM